Smalki viesi pulcējas uz L`Officiel Latvija jaunā pielikuma prezentāciju

Komentāri
Smalki viesi pulcējas uz L`Officiel Latvija jaunā pielikuma prezentāciju
Foto: publicitātes

Nedēļas nogalē vienā no Rīgas greznākajiem un gardēžu iecienītākajiem restorāniem Baku notika žurnāla L’Officiel Latvija speciālā gardēžu pielikuma Gourmand Guide prezentācija. Pasākumu apmeklēja sabiedrībā pazīstami cilvēki, vairāku restorānu, viesnīcu un zīmolu veikalu īpašnieki.

Žurnāla Gourmand Guide un L’Officiel Latvija partneri baudīja lielisku atpūtu, kā saka, gan miesai, gan garam. Viesiem tika piedāvāti gardie restorāna Baku azerbaidžāņu virtuves ēdieni. Lūgto viesu vidū bija dziedātājas Katy Tinfemark un Natālija Tumševica, modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane un daudzi citi.

Vakara gaitā publika varēja skatīt Latvijas zīmola Malama Knit intriģējošo modes skati. Sievišķīgās Malama Knit kleitas, modernas un siltas jakas, skaisti kostīmi un vasaras kleitas patīkami pārsteidza dāmas. Katrs zīmola izstrādājums ir roku darbs un darināts vienā eksemplārā. Meikapu modelēm palīdzēja veidot Poetica salons ar Make Up For Ever dekoratīvas kosmētikas palīdzību.

Īpašs vakara viesis bija pavāru grupa no Lietuvas – VMG. Viņi pārsteidza ar unikālu priekšnesumu, kura laikā tapa deserti ar izcilu garšu. Viesi bija patiesi sajūsmināti par neparasto gaismas, mūzikas šovu, kas kopā ar īpaši gardajiem desertiem kļuva par svētku kulmināciju. VMG ir slavens ar oriģinālu un izsmalcinātu dāvanu klāstu korporatīvajiem un privātiem pasākumiem. VMG ir unikāla konditorijas izstrādājumu, arhitektūras, gaismas, un pat ķīmijas un mūzikas sinerģija. Projekta dibinātājs ir Alfas Ivanauskas, kurš ir slavena kulinārais žurnāla dibinātājs, (kas ticis atzīts par vienu no labākajiem pasaulē), tāpat viņš ir arī populāra TV raidījuma vadītājs.

Pasākuma gaitā viesiem bija iespēja baudīt ne tikai ēdienus, modes skati un VMG šovu, bet arī nogaršot gardus kokteiļus, ko bārmeņi gatavoja ar Philips jauno sulu spiedi un blenderi. Jāpiebilst, ka šī Philips sulu spiede ir ļoti viegli tīrāma, kas tiek panākts, pateicoties QuickClean tehnoloģijai. Tīrīšanas process aizņem tikai vienu minūti, savukārt vienā reizē var pagatavot līdz pat diviem litriem svaigās sulas. Vakara gaitā viesi tika aicināti nogaršot arī gardus kafijas dzērienus, kas pagatavoti ar Saeco kafijas aparātu.

Pasākuma noslēgumā notika loterija, kuras laikā tika izlozēti divi svečturi no Villeroy & Boch zīmola, piecas dāvanu kartes no Malama Knit katra simts eiro vērtībā un inovatīva Philips jaunā sulu spiede.

Žurnāls Gourmand Guide apkopo pašus gardākos vasaras piedāvājumus par jaunām un modernām terasēm, veselīga uztura un svaigēšanas cienītājiem domāto ēdināšanas iestāžu adreses, kā arī to restorānu vietas, kas savu ēdienu pagatavošanā izmanto Latvijas produktus. Savukārt, eksotisko ēdienu mīļotāji – sākot no azerbaidžāņu, gruzīnu līdz pat ķīniešu virtuvei Latvijā, kā arī informāciju atpūtai pie jūras.

FOTO

Lasi vēl