Smaidīgs Kaupers vilcienā prezentē jaunu albumu

Komentāri
Smaidīgs Kaupers vilcienā prezentē jaunu albumu
Foto: F64

Šodien grupas Prāta vētra mūziķis Renārs Kaupers kopā ar domubiedriem no Imanta Ziedoņa fonda Viegli atklāj jauno albumu Loks paliek vaļā. Tā “atvēršana” notika vilcienā Rīga-Sloka.

“Man pēdējā laikā vairākkārt ienācis prātā jautājums, vai skudriņai Tipai ir jāzina, kas ir saule? Un nejaušā saskriešanās tieši ar I. Ziedoņa dzejoli Kukainītis manī rezonēja ar līdzīgu sajūtu. Kukainītis nesatraucas par pagājušo, bet mēs, lielāki, gudrāki, tik daudz laika pavadām, dzīvojot pagātnē. Nekas nekad nenoslēgsies, kosmiskās enerģijas aplis ir vaļā. Mēs esam tā sastāvdaļa, un katras beigas ir jauns sākums, bet mūsu dzīve ir līdzīga kukainīša dzīvei. Un nav skumji to konstatēt – tajā ir liels gaišums. Rakstnieks Imants Ziedonis ir teicis: “Nekas nenoslēgsies, Tev zināmā daļā, vienkārši loks paliek vaļā”,” sajūtās par jauno albumu dalās fonda Viegli dibinātāja un mūziķe Māra Upmane-Holšteine.

Šodien Renārs kopā ar domubiedriem no Imanta Ziedoņa fonds Viegli atklāj jauno albumu “Loks paliek vaļā”! Jau pēc mirkļa…

Posted by BrainStorm on pirmdiena, 2015. gada 9. novembris

Kā informē fonda Viegli pārstāve Inga Zālīte, jaunā albuma 12 dziesmas ar I. Ziedoņa vārdiem tapušas augustā fonda Viegli radošajā nometnē I. Ziedoņa vasaras mājās Dzirnakmeņi un dažādās vietās to apkārtnē. Dziesmas radās, iedzīvinot jauno pirtiņu, ieskandinot krastu pie Lojas upītes un strādājot ne tikai dienas laikā, bet arī augusta zvaigžņotajās nakts stundās.

FOTO: Albuma prezentācijā vilcienā Rīga-Sloka

Albuma ierakstā piedalījušies Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs, Jānis Strapcāns, Kārlis Kazāks, viesmākslinieki un visi fonda Viegli veidotāji.

Lai dzirdētu dziesmas no jaunā albuma Loks paliek vaļā, kā arī jau iepazītas melodijas no albumiem Viegli un Vakars. Pietura. Jasmīns, fonds Viegli aicina uz Ziemassvētku koncertiem Kāds esi, nāc 13., 14. un 15. decembrī Dzelzceļa muzejā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl