Slavenību sveicieni ASV Neatkarības dienā

Pievienot komentāru
Slavenību sveicieni ASV Neatkarības dienā
Pixabay

Sindija Krauforde zvaigžņotā peldkostīmā, Enrike Iglesiass ar ruksi, Stīvens Tailers ar karogu un vēl citi pasaules slavenību sveicieni Amerikas Savienotajām Valstīm Neatkarības dienā.

Vakar, 4.jūlijā, ASV plaši tika svinēta Neatkarības diena. Svinības notika arī sociālajos tīklos, kur dažāda kalibra zvaigznes steidza publicēt savus sveicienus valstij un draugiem.

Sindija Krauforde pozē zvaigžņotā peldkostīmā

Happy 4th! 🇺🇸💋•

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Enrike Iglesiass Neatkarības dienā peldas ar ruksi

#Happy 4th of July!!!! Celebrating with my friend and @atlanticorum

A photo posted by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Teilore Svifta svētku dienu aizvada draugu lokā

Happy 4th from us ❤️

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Stīvens Tailers ir patriotiski noskaņots

Robija Viljamsa sveicieni draugiem

Happy 4th of July!

A photo posted by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

PINK uzcepusi Neatkarības dienas kūku

Happy Fourth from The Harts #chefwillow #mamasouschef #wedidthat😘

A photo posted by P!NK (@pink) on

Backstreet Boys

Red, White, and Blue.

A photo posted by backstreetboys (@backstreetboys) on

Džastins Timberleiks svin kopā ar ģimeni

Happy 4th of July, America! –The Timberlakes

A photo posted by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

 Kima Kardašjana-Vesta izvēlējusies zīmētu apsveikumu

Have you guys been using the new 4th of July Kimoji’s?

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on