Slavenību kailfoto zaglim piespriež reālu cietumsodu

Komentāri
Slavenību kailfoto zaglim piespriež reālu cietumsodu
AFP

Par zagļa upuriem bija kritušas arī tādas slavenības kā aktrise Dženifera Lorensa, dziedātāja Ariana Grande un modele Keita Aptone.

Kā ziņo izdevums Variety, 36 gadus vecais Raiens Kolinss uzlauza e-pastus, izsūtot paroles atjaunināšanas pieprasījumus, un, izmantojot speciālu programmatūru, nozaga ”mākonī” glabātos datus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prokurors norāda, ka tādā veidā Kolinss piekļuva vismaz 50 ”mākoņa” datu glabātuvēm un 72 Gmail pastkastēm, no kurām daļa piederēja dažādām slavenībām, tostarp aktrisei Dženiferai Lorensai, dziedātājai Arianai Grandei un modelei Keitai Aptonei. Tiesa gan, izmeklētāji neatrada nekādus pierādījumus, ka Kolinss būtu saistīts ar iegūto fotogrāfiju publicēšanu dažādās interneta vietnēs, kur pikantie foto tika noplūdināti 2014.gadā.

Tomēr par fotogrāfiju zādzību tiesa Kolinsam piesprieda 18 mēnešu cietumsodu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl