Slavenību kailfoto zaglim piespriež reālu cietumsodu

Komentāri
Slavenību kailfoto zaglim piespriež reālu cietumsodu
AFP

Par zagļa upuriem bija kritušas arī tādas slavenības kā aktrise Dženifera Lorensa, dziedātāja Ariana Grande un modele Keita Aptone.

Kā ziņo izdevums Variety, 36 gadus vecais Raiens Kolinss uzlauza e-pastus, izsūtot paroles atjaunināšanas pieprasījumus, un, izmantojot speciālu programmatūru, nozaga ”mākonī” glabātos datus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prokurors norāda, ka tādā veidā Kolinss piekļuva vismaz 50 ”mākoņa” datu glabātuvēm un 72 Gmail pastkastēm, no kurām daļa piederēja dažādām slavenībām, tostarp aktrisei Dženiferai Lorensai, dziedātājai Arianai Grandei un modelei Keitai Aptonei. Tiesa gan, izmeklētāji neatrada nekādus pierādījumus, ka Kolinss būtu saistīts ar iegūto fotogrāfiju publicēšanu dažādās interneta vietnēs, kur pikantie foto tika noplūdināti 2014.gadā.

Tomēr par fotogrāfiju zādzību tiesa Kolinsam piesprieda 18 mēnešu cietumsodu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl