2 komentāri
Slavenības un TV sejas izbauda pasaules labāko bārmeņu kokteiļus
Publicitātes foto

23. novembra vakarā restorānā ”Koya” tika atklāts bārmeņu konkurss “World Class”. Apmeklētāju vidū bija gan nozares eksperti un pārstāvji, gan arī TV sejas un sabiedrībā zināmi cilvēki.

TV sejas Ieva Brante un Rūta Dvinska ļāvās gardajiem kokteiļiem, kafejnīcas ”Vest” patrons Ingemārs Dzenis un pavārs Artūrs Taškāns iedvesmojās no kokteiļu meistariem, bet pašlaik šķiršanās skandālā iesaistītais Māris Gavars atpūtās un ļāvās vakara valdzinājumam viens pats.

Atklāšanas pasākumā bija iespēja vērot “World Class 2015” otrās vietas ieguvēja un Izraēlas “World Class” 2015. gada uzvarētāja Ariel Leizgold uzstāšanos un šovu, kā arī baudīt viņa gatavotos kokteiļus. Pieredzē dalījās arī Igaunijas “World Class 2016” uzvarētājs Regeri Zoo, un notika jau pirmās kokteiļu jaukšanas sacensības.

Par vakara muzikālo noformējumu rūpējās DJ Jānis Spinga, bet pasākumu vadīja ēdiena eksperts Arvis Zēmanis.

Foto

Konkursa “World Class” laikā pusgada garumā Latvijas bārmeņiem būs iespēja sevi pilnveidot, apmeklējot dažādas meistarklases, kuras vadīs dažādi pasaules līmeņa eksperti. Paralēli nodarbībām būs ikdienas darbs katram savā bārā. Pavasarī notiks konkursa fināls, kurā tiks noskaidrots viens bārmenis, kas pārstāvēs Baltiju bārmeņu sacensībās Meksikā.

Latvijā konkurss norisināsies pirmo gadu, un tā mērķis ir mainīt un attīstīt dzērienu kultūru, veidojot jaunu izpratni par kvalitāti bārā un piedāvātajos dzērienos, tādējādi mainot ikdienas paradumus.

TOP komentāri

  • Eksperts
  • Vecums nenāk viens
    0 0 0

    Vecums nenāk viens

    Tik hopsterīgs pasākums, bet dīdžejs spēlē no laptopa nevis uz viniliem...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl