Slavenības pulcējas modes dizaineres Helen Chaude jaunās studijas atklāšanas svinībās

2 komentāri
Slavenības pulcējas modes dizaineres Helen Chaude jaunās studijas atklāšanas svinībās
Foto: publicitātes

Ceturtdienas vakarā, vietējiem laika apstākļiem nepārprotami liecinot par ziemas tuvošanos, pašā Rīgas centrā tika aizvadītas īsteni pavasarīgas pašmāju modes dizaineres Helen Chaude jaunās studijas-ateljē atklāšanas svinības, kas vienuviet pulcēja teju 100 mākslinieces talanta cienītājus, tostarp arī mediju pārstāvjus, stilistus, sabiedrības dāmas, zīmola pastāvīgās klientes un ļaudis no biznesa aprindām.

Svinīgajā gaisotnē viesi visas dienas garumā varēja ne tikai iepazīties ar Helen Chaude jaunāko 2016. gada pavasara-vasaras sezonas tērpu kolekciju, bet arī kopīgi nosvinēt dizaineres 10. profesionālo gadadienu.

FOTO

Pasākuma pirmajā daļā omulīgajās studijas telpās norisinājās īpaša mediju prezentācija, kuras ietvaros pašmāju vadošie modes redaktori, stilisti un blogeri varēja vērot smalku modes defilē, četrām modelēm enerģiskas mūzikas pavadījumā secīgi demonstrējot zīmola jaunākos pavasara-vasaras kolekcijas tērpus. Modes skates izskaņā ikviens klātesošais varēja katru kolekcijas modeli aplūkot arī tuvāk, kā arī draudzīgā gaisotnē aptunāties ar pašu namamāti Helen Chaude.

Pēcpusdienā ateljē telpas piepildīja zīmola pastāvīgās klientes, kas tāpat varēja aplūkot Helen Chaude jaunāko veikumu un jau laicīgi noskatīt savus nākamās sezonas favorīttērpus. Pasākuma noslēguma daļa, savukārt, tika nosvinēta ar jautru ballīti, kurā neiztrūka jau ierastā tērpu parāde, izjusti dzīvās mūzikas priekšnesumi, smalkas uzkodas, dzirkstoši dzērieni, kā arī milzīga torte par godu mākslinieces lielajam notikumam. Vairāk nekā divu stundu garumā viesi nodevās pavasarīgajām vakara svinībām, atzinīgi novērtējot Helen Chaude profesionālo izaugsmi.

2 komentāri