Slavenības pulcējas Dior skatē Čērčila dzīvesvietā

0 Komentāru
Slavenības pulcējas Dior skatē Čērčila dzīvesvietā
Foto: AFP/ LETA

Francijas modes nams Dior grezni atzīmējis jauna veikala atvēršanu Londonā. Dažas stundas pēc šā notikuma sarīkota modes skate gleznainajā Blenheimas pilī, kas savulaik bija britu premjera Vinstona Čērčila dzīvesvieta.

Modes nama Dior radošā komanda, veidojot šo kolekciju, iespaidojusies no pēckara laiku augstākās sabiedrības garderobes, kā arī lustīgā dzīvesveida, kas bija raksturīgs šim periodam. Modeles, kuru vidū bija arī jaunā Dior meikapa vēstniece Bella Hadida, demonstrēja topus, kleitas un svārkus ar puķainiem, kā arī Āzijas un Āfrikas ornamentu rakstiem un izšuvumiem.

Pasākuma viesus – slavenības, labākos klientus un modes industrijas pārstāvjus īpašos Dior vilcienos no Londonas līdz skates norises vietai – Blenheimas pilij nogādāja īpašos Dior vilcienos.

Blenheima ir bijušā britu premjera Vinstona Čērčila kādreizējā rezidence – šī ir jau trešā reize, kad Dior rīko skati tieši šeit. Iepriekšējās reizes tas notiks 1954. un 1958. gadā.

Dior kolekcijas autors, vaicāts par to kā 50. gadu sabiedrība uztvertu Dior šodienas skati, atzina, – daži būtu šokēti, daži to negribētu vilkt mugurā, bet dažiem tā noteikti patiktu.

Foto

0 Komentāru