Komentāri

Amerikāņu slavenības aicina boikotēt “melno piektdienu”, kas ir viena no rosīgākajām iepirkšanās dienām ASV, tādējādi protestējot pret iepriekšējās izmeklēšanas zvērināto lēmumu neizvirzīt apsūdzības melnādaino pusaudzi nošāvušajam baltādainajam policistam.

Kampaņā piedalījās vairākas slavenības, tostarp hiphopa moguls Rasels Simonss, kurš tvītos izmantoja mirkļbirkas #NotOneDime un #BlackoutBlackFriday.

“Mūsu spēkos ir izmainīt nāciju. “Melnajā piektdienā” atbalstiet kampaņu United Blackout,” raksta aktrise Keta Greiema, kura pazīstama ar lomu jauniešu seriālā The Vampire Diaries.

Kampaņu atbalstīja arī aktieris Džesijs Viljamss. “Nekādas peļņas. Korporatīvā/valsts vara saprot tikai naudas valodu, tāpēc tā ar viņiem arī runāsim,” viņš tvītoja. Ierakstam bija pievienots video, kurā redzams, kā policisti ļaunprātīgi izmanto spēku.

“Melnā piektdiena”, kas notiek vienu dienu pēc Pateicības dienas svinībām, atklāj Ziemassvētku iepirkšanās sezonu. Veikali piedāvā atlaides un rīko akcijas.

Kampaņas veidotāji ierosina boikotēt atlaižu dienu, lai protestētu pret “satriecošiem” cilvēktiesību pārkāpumiem ASV.

Kā ziņots iepriekš, 18 gadus vecais Maikls Brauns tika nošauts 9. augustā Fērgusonā, ASV Misūri štatā. Viņu nogalināja 28 gadus vecs baltādains policists Dārens Vilsons, kurš saskaņā ar iepriekšējās izmeklēšanas zvērināto lēmumu netiks tiesāts.

Zvērināto lēmums šonedēļ izraisīja protestus un nekārtības vairākās pilsētās ASV.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl