Komentāri

Tiso kundzes Vaska figūru muzejs apliecinājis, ka seko līdzi laikmeta garam. Pirmoreiz tā eksponātu vidū nonākusi slavenība, kura atpazīstamību iemantojusi interneta vietnē Youtube.

Tiso kundzes muzejā Ņujorkā izvietotas karalisko ģimeņu pārstāvju, Holivudas aktieru, pasaulslavenu mūziķu, ietekmīgu politiķu un izcilu sportistu vaska figūras. Tagad tiem pievienojusies arī pirmā interneta slavenība Dženna Mārblsa, kuras kanālam vietnē Youtube ir vairāk nekā 15 miljoni sekotāju. Viņas vaska figūra paceltā rokā tur viedtālruni, it kā uzņemot “selfiju”.

Džennas pirmais video nāca klajā pirms pieciem gadiem, tā nosaukums – ”Kā likt cilvēkiem domāt, ka tu esi izskatīga”. Jau pirmajā nedēļā kopš ievietošanas Youtube tam bija vairāk nekā 5 miljoni skatījumu. Savukārt video ar nosaukumu ”Kā izvairīties no sarunas ar cilvēkiem, ar kuriem tu negribi runāt” pat tika pieminēts laikrakstā The New York Times. Papildu publicitāte tam nodrošināja vairāk nekā 34 miljonus skatījumu. Tomēr strauji iegūtā popularitāte un nauda nav mazinājusi 29 gadus vecās video-blogeres aktivitāti – viņa publicē jaunu video katru trešdienu vai ceturtdienu.

My friend Jenna doin Jenna stuff @nycwax A photo posted by Jenna Mourey/Marbles (@jennamarbles) on

FOTO: Dženna Mārblsa muzejā un dzīvē

VIDEO: kā pavisam nedaudz saerrot savu suni

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl