Komentāri
Šlāgergrupas Apvedceļš un Baltie lāči ielūdz uz Valentīndienas koncertu
Grupa Apvedceļš Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas 2011 apbalvošanas ceremonijā ar saņemto balvu kategorijā Labākais šlāgermūzikas albums par albumu Durvis uz vasaru. Foto: LETA

14. februārī ar īpaši Liepājas publikai gatavotu Valentīndienas koncertprogrammu No sirds, sirdij Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē viesosies populārās šlāgergrupas Apvedceļš un Baltie Lāči, informē Positive Energy Agency pārstāvis Jurģis Meženieks.

Valentīndienai veltītajā programmā tiks izpildītas tādas dziesmas kā Zemenes, Puika, Pirmais vasaras zieds, Pienenes, Gauja un abu grupu kopdziesma Mazais pasta balodītis.

Jautāts, kādas sajūtas raisa koncerta spēlēšana sēdošai publikai, grupas Apvedceļš basģitārists Armands Leimanis, atklāj: “Koncertu spēlēt ir patīkami, bet tā ir arī lielāka atbildība. Jākoncentrējas uz sēdošo publiku, kas, mūs vērojot, it kā liek atzīmes par to, kas notiek uz skatuves.”

”Darām to, kas patīk, un kā sanāk. Netēmējam uz kaut ko tādu, kas nebūtu mums pa spēkam. Ir jābūt vienkāršākiem, tad arī klausītājs novērtēs,” grupas popularitātes noslēpumu atklāj basģitārists.

Latgales šlāgermūzikas grupas Baltie lāči dziedātās dziesmas jau četrus gadus ir Latvijas Šlāgermūzikas aptaujas gada laureātes, mūziķi piedalījušies vairākās koncertprogrammās, septiņu darbības gadu laikā izdoti trīs albumi.

Biļetes uz Valentīndienas koncertu var iegādāties Biļešu paradīze kasēs visā Latvijā, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā un bilesuparadize.lv. Vairāk info par koncertu meklējiet positive-energy.lv!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl