Skrillex koncertu Rīgā organizēs aģentūra no Krievijas ar apšaubāmu reputāciju

0 Komentāru
Skrillex koncertu Rīgā organizēs aģentūra no Krievijas ar apšaubāmu reputāciju
(Foto: LETA)

Sešām Grammy balvām nominētais un divreiz šo nomināciju ieguvušais, viens no pasaulē aktuālākajiem dīdžejiem pasaulē – Skrillex, 11. februārī pirmo reizi uzstāsies Latvijā – tāda ziņa parādās decembra vidū.

Tomēr vai pats mākslinieks nojauš, ka viņam jāuzstājas Latvijas publikas priekšā?  Mākslinieka koncerttūres mājas lapā Latvija nav minēta kā pieturvieta. Kā norāda Biļešu Serviss pārstāve Līga Rubine, tad par pasākuma norisi ir atbildīgs pats organizators. ”Līdz ar to visi līgumi, telpu noma, skaņa un citiem jautājumiem atbildīgs ir tieši viņš,” skaidro Biļešu Serviss pārstāve.

Skrillex koncertu Latvijā rīko koncertaģentūra no Krievijas EM Concert. Kā norāda aģentūras pārstāvis Andreas Platonovs, tad mākslinieka mājas lapā nav nopublicētas vēl daudzas pilsētas, kur plānojas koncerti. ”Pagaidām tur nav minēta Polija, Tallina, Helsinki. Par tūri šajā lapā tiks paziņots šīs nedēļas laikā. Tā ir normāla situācija, par koncertu tika noslēgts līgums pirms Ziemassvētkiem,” skaidro EM koncerts pārstāvis.

Šī koncertaģentūra ne pirmo reizi organizē koncertus – tā pagājušajā gadā tā uz Latviju bija atvedusi THe Killers, taču par pašu koncertu ir neviennozīmīgas atsauksmes pasākuma organizācijas dēļ.

Vairāk skaties video

 

0 Komentāru