Komentāri
Šķiršanās vēl pirms kāzām? Meraijas Kerijas miljonu vērto kāzu, visticamāk, nebūs
AFP

Runas par dziedātājas un austrāliešu miljardiera attiecību pasliktināšanos uzvirmoja nesen un visi cerēja, ka abi domstarpības atrisinās un salabs. Tomēr nu šī cerība izplēn.

Apbrīnojamās balss īpašnieces Meraijas Kerijas un viņas līgavaiņa, austrāliešu miljardiera Džeimsa Pakera skaistais mīlas stāsts, visticamāk, ir beidzies. Par iemesliem, kāpēc tā noticis, izskan visdažādākās versijas, kas brīžiem ir ļoti pretrunīgas. Jāsaka gan, ka nevienu no tām nav izteikuši paši šo notikumu vaininieki.

Viņš teica, viņa teica

Meraijas un Džeimsa paziņas, protams, runā, šīs sarunas neizbēgami nonāk publiskajā telpā, un katrs var izdarīt savus secinājumus.

Kā viens no nesaskaņu iemesliem tiek minēta Meraijas izšķērdība un kāre uz greznām pārmērībām, kas esot bijusi nepieņemama ekscentriskajam miljardierim. Šis minējums ir visai ticams, jo galu galā ir zināms, ka dziedātāja pat vannojas, apkārusies ar briljantiem.

Tāpat izskan, ka Džeimsam esot bijušas psiholoģiskas problēmas, ar kurām neesot varējusi sadzīvot Meraija. Kaut kur pavīd arī iespējamā krāpšana – sava realitātes šova filmēšanas laikā dziedātāja kādā pasākumā esot dejojusi ar kādu citu vīrieti (un tas esot nofilmēts!).

Foto

Katram sava versija

Paredzēts, ka gaidāmā Kerijas TV realitātes šova centrālā tēma būs tieši pāra attiecības. Tomēr Meraija nav satikusi Džeimsu kopš abu Grieķijas ceļojuma, kura laikā pāris pamatīgi sastrīdējās. Dziedātājas pārstāvis steidz norādīt, ka strīds nav bijis ne dēļ Meraijas izšķērdības, ne dēļ viņas iespējamās neuzticības, piebilstot, ka pāris šobrīd cenšas visus savstarpējos negludumus nolīdzināt, lai drīzumā nāktu klajā ar kopīgu paziņojumu. Tikmēr Pakera pārstāvis šo informāciju noliedzis, norādot, ka tā nekādā gadījumā nav patiesa.

Sarežģītie zvirbulēni

Kāds Kerijai tuvu stāvošs avots izdevumam People pavēstījis, ka patiesībā Kerija pametusi Pakeru, jo viņš bijis mentāli nestabils. Uz šiem pārmetumiem asi reaģēja miljardiera nometne, norādot, ka Meraijai ir raksturīgi sagrozīt faktus, kas pašai nepatīk. ”Viņi izšķīrās, jo tieši viņa ir mentāli nestabila. Džeimss, nenoliedzami, ir savdabīgs, bet absolūti lielisks cilvēks, un tas, ka Meraija noveļ savas problēmas uz viņu, ir vienkārši smieklīgi,” uzstāj Pakera puse.

Lasi vēl