Šķīries slavenību pāris Belamijs un Hadsone

Komentāri
Šķīries slavenību pāris Belamijs un Hadsone
Foto: Reuters/ Scanpix

Izjukušas britu rokgrupas Muse solista Meta Belamija (36) un amerikāņu aktrises Keitas Hadsones (35) attiecības, raksta mūzikas ziņu portāls NME.

M. Belamijs un K. Hadsone sāka tikties 2010. gadā. Divus mēnešus pēc romantisko attiecību uzsākšanas K. Hadsone palika stāvoklī un 2011. gada jūlija mūziķim dāvāja dēlu Bingemu Honu Belamiju. Pāris saderinājās šī paša gada aprīlī, vēl pirms mazuļa nākšanas pasaulē, taču tā arī neapprecējās.

“Keita un Mets jau labu laiku dzīvo atsevišķi. Neskatoties uz to, viņi joprojām ir ļoti tuvi draugi un gādīgi vecāki,” K. Hadsones pārstāvis atklāja slavenību žurnālam People.

Grupa Muse patlaban strādā pie septītā studijas albuma, kura iznākšana gaidāma 2015. gadā. Tas sekos 2012. gadā izdotajam albumam The 2nd Law, kas tapa sadarbībā ar rokgrupas AC/DC producentu Matu Lengu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl