Kristapu Rasimu sirsnīgi sveicam jubilejā!

8 komentāri
Kristapu Rasimu sirsnīgi sveicam jubilejā!
Foto: TV3 publicitātes foto

21. februāris ir diena, kad dzimšanas dienu svin TV3 skatītāju iemīļota personība – seriāla UgunsGrēks zvaigzne un šova Izklausies redzēts uzvarētājs aktieris Kristaps Rasims.

Šodien 29. dzimšanas dienu svin aktieris Kristaps Rasims. TV3 skatītāji visvairāk Kristapu pazīst kā viesnīcas administratora Jezupa Martinova lomas atveidotāju iemīļotajā seriālā UgunsGrēks. Līdzās aktiera gaitās viņš darbojas arī mūziķu kolektīvā Bez PVN.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērnā gada novembra beigās šova Izklausies redzēts finālā tiešajā ēterā, nodziedot Džo Kokera You Are So Beautiful, bildināja savu mīļoto sievieti un divu bērnu māmiņu Baibu Neju.

Martā un aprīlī Kristaps dosies tūrē pa Latvijas pilsētām, lai skatītājus iepazīstinātu ar savu jauno muzikālo monologu Personības dalīšanās.

Foto: Kristaps Rasims agrāk un tagad

Par sevi viņš vēl teic, ka atsaucas uz vārda Jezups, dziedot publiskās vietās, un pelna maizi ar muti, bieži identificējoties ar iedomu tēliem, tostarp populāriem latviešu un ārzemju māksliniekiem un dzīvē sastaptiem tipāžiem.

”Komunicējot ar un par mīļiem cilvēkiem, bērniem un sirmgalvjiem, varu kļūt bīstami sentimentāls,” par sevi teic Kristaps Rasims un atzīst, ka vēl neesot īsti sapratis, vai aktieris, mūziķis, pasākuma vadītājs, vīrs, tēvs, latvietis un latgalietis ”ir diagnoze, profesija, pārliecība vai vienkārši cilvēka sūtība”.

Portāla Skaties.lv komanda Kristapam novēl mīlestību vairāk nekā vakar, sapņus, kas piepildās, torti, kas nesakalst, un draugus, kuri vienkārši ir!

Daudz laimes, Kristap!

TOP komentāri

 • Līvija Priede mob. 26341286
  +3 +3 0

  Līvija Priede mob. 26341286

  Mīļo nāburg!
  Vissiltākie sveicieni un vislielākie laba vēlējumi dzimšanas dienā-lai piepildās visi Tavi sapņi!
  Lai Tevi mīl uz zemes un sargā no debesīm!
  Un ar nepacietību gaidām Tevi 4.martā Ropažos-mēs, ropažnieki, Tevi mīlam!
 • Annija
 • Kristapam
  +2 +2 0

  Kristapam

  Enerģiju, mīlestību, labus cilvēkus blakus, lai smaida nekad nepazūd! Daudz laimes! - Annija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl