Sirdsmīļās Monikas zvaigzne Jānis Reinis sev iztiku pelna, vadot taksometru!

1 komentārs
Sirdsmīļās Monikas zvaigzne Jānis Reinis sev iztiku pelna, vadot taksometru!
Foto: Uldis Āboliņš/Skaties.lv

Aktieris Jānis Reinis, kurš patlaban atgriezies TV ekrānos seriālā Sirdsmīļā Monika, jau vairāk nekā mēnesi strādā par taksometra vadītāju, raksta žurnāls Kas Jauns.

Spožo aktiera karjeru Jānim savulaik iedragāja alkoholisms, un dzeršanas dēļ viņš zaudēju darbu Latvijas Nacionālajā teātrī. Ar milzu gribasspēku un cīņassparu viņam izdevies uzveikt atkarību, un jau vairākus gadus aktieris ļaudis ar savu talantu priecē, braucot pa Latviju un uzstājoties ar neatkarīgo teātru iestudējumiem.

Nu Jānis pieņēmis jaunu izaicinājumu un sācis strādāt par taksometra šoferi kādā no Rīgas zemo cenu taksometru uzņēmumiem, žurnālam Kas Jauns atzīstas aktieris.

Aktierim vairs nepatīk iet uz teātri

Reinis neslēpj, ka attiecības ar teātri pašlaik ir uz “jūs”: “Ilgu laiku neesmu apmeklējis nevienu izrādi mūsu lielajos teātros. Zināt, man vienkārši nepatīk. Neslēpšu – esmu vīlies aktiera profesijā, un nenoliegšu – sāp jau mazliet sirds, ka tā jūtos,” atzīst aktieris, kurš savulaik milzīgu publikas mīlestību izpelnījies, spēlējot titullomu kinofilmā Rīgas sargi.

FOTO

“Dreģe vispār nenoveco!”

Tiesa, patīkamas emocijas Jānim sagādāja filmēšanās seriālā Sirdsmīļā Monika, kas pēc 16 gadu pārtraukuma atgriezies TV ekrānos ar jaunām sērijām. “Seriāla kolēģi man ir mīļi. Kā vīrietis noliecu galvu Olgas Dreģes priekšā. Viņa taču nenoveco! Visu cieņu Olgai, ka viņa savos gados aizvien izskatās tik brīnišķīgi, ir eleganta un patiešām skaista sieviete. Goda vārds, pilnīgi ir sajūta, ka viņa ir ragana,” smaidot žurnālam Kas Jauns teic Jānis Reinis.

Viņš gan uzreiz piebilst, ka profesionāli nav izjutis gandarījumu, noskatoties Sirdsmīļās Monikas jaunākās sērijas. “Seriāla sižets ir adaptēts, un tie joki lielākoties man galīgi nešķiet smieklīgi.”

Taksometrā ved narkomānus un fanus

Ar daudz lielāku entuziasmu Jānis tagad nododas taksometra vadītāja darbam. “Arī iztikai varu nopelnīt, un tas, protams, nav mazsvarīgi!” Baisāko situāciju viņš pieredzējis, vedot uz Maskavas forštati kādu jaunu vīriešu kompāniju. “Jaunākajam, ja nemaldos, bija 25 gadi, vecākajam – 35. Viņi, neraugoties uz siltajiem laikapstākļiem, lūdza, lai salonā uzgriežu siltumu, un nerimās, kamēr siltuma regulatoru nebiju “uzskrūvējis” līdz maksimumam. Jautāju viņiem – vai nosaluši? Viņi atbildēja: “Nē, mums vajag, lai siltums paplašina vēnas, un varam labāk iedurt.” Drausmas… Izrādījās, vedu narkomānus. Viņi arī to neslēpa un pat teica – man ir paveicies, ka viņiem nav “lomku”, jo tad viņi varot būt arī ļoti, ļoti nejauki…,” atceras aktieris.

“Es nekaunos no sava darba. Būt par taksometra vadītāju nekādā ziņā nav sliktāk, kā strādāt veikalā, teātrī vai skolā. Necenšos maskēties ar cepuri vai brillēm, lai cilvēki redz manu seju. Jā, atpazīst, un tas vienmēr raisa pozitīvas emocijas,” žurnālam Kas Jauns teic Jānis. Piemēram, pirms dažām nedēļām viņš dažus kvartālus pa pilsētu vedis kādu kundzi gados, kas bija apmaldījusies Rīgā. “Kad nonācām galamērķī, viņa man teica: “Zināt, jūs man atgādināt vienu cilvēku…” Jautāju viņai: “Kādu cilvēku?” Un viņa atbild: “Manu mīļāko aktieri Jāni Reini!” Kad viņai smaidot pateicu, ka esmu Jānis Reinis, viņa bija neizsakāmi laimīga. Izkāpām no “taksīša”, un viņa mani cieši apskāva.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl