”Shot Cafe” vasaras sezonu noslēgs grupa ”Tranzīts”

Komentāri
”Shot Cafe” vasaras sezonu noslēgs grupa ”Tranzīts”
Publicitātes foto

Ceturtdien, 25. septembrī, Vecrīgas bārs ”Shot Cafe” noslēgs vasaras sezonu ar ballīti Pulvertorņa pakājē grupas ”Tranzīts” pavadībā.

”Bārs ”Shot Cafe” slēdz āra terasi ar jautru pasākumu, aicinot visus dejot un priecāties gribētājus, svinēt vasaras beigas, lai tā nākamgad atgrieztos vēl karstāka,” stāsta ”Shot Cafe” pārstāve Zanda Seņkova. Pasākumā uzstāsies leģendārā grupa ”Tranzīts”, kuri ir plašāk pazīstami ar hitiem ”Es nevaru būt balts”, ”Septiņas dienas” un ”Vai tu tur esi?”.

Koncertā varēs baudīt kā Ralfa Rubeņa dziesmas, tā arī krāšņo dejotāju šovu, norāda Seņkova. ”Lai radītu īpašu atmosfēru, ”Shot Cafe” apkalpojošais personāls būs jau Vecrīgas bāru cienītājiem zināmie ”Ingmārzēni”, kas sola ne tikai apkalpot klientus kolorītā izskatā, bet piedāvāt neaizmirstamus un humorpilnus piedzīvojumus bāra apmeklētājiem koncerta laikā,” viņa piebilst.

Pasākuma sākums gaidāms plkst. 20.00. Ieeja – bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl