Shipsi laulība uz izjukšanas robežas?

Komentāri
Shipsi laulība uz izjukšanas robežas?
Jānis Šipkēvics jeb Shipsi. Foto: Evija Trifanova, LETA

Grupas “Instrumenti” solists Jānis Šipkēvics jeb Shipsi esot pašķīries no laulātās draudzenes dizaineres Leldes Ozoliņas, raksta žurnāls “Kas Jauns”.

Kaut pāra laulība juridiski nav šķirta, Lelde draugu lokā neslēpj faktu par kopdzīves iziršanu. Arī kāda abiem pietuvināta persona apstiprināja, ka agrāk tik ļoti saskanīgais pāris piedzīvojis pārmaiņas. ”Tāds laikam ir radošu personību liktenis – lai kaut ko radītu, nepieciešama katram sava telpa, kurā dzīvot un domāt,” žurnālam “Kas Jauns” pauž noslēpumainais pāra tuvinieks. Pāris sarunā ar izdevumu neielaidās.

Savulaik mūziķa un dizaineres mīla pat ietekmējusi radošo garu, un spēcīgo jūtu ietekmē radusies viena no populārākajām grupas “Instrumenti” dziesmām “Apēst tevi”. Pāra attiecības sākās pirms 15 gadiem, bet kāzas, kas norisinājās pilnībā slepenībā un kurās pat nepiedalījās līgavaiņa tēvs Jānis Šipkēvics, mīlnieki svinēja 2008. gada septembrī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl