”Sex and the City” fanus gaida filmas turpinājums?

Komentāri
”Sex and the City” fanus gaida filmas turpinājums?
Foto: Reuters/ Scanpix

Ir pagājuši četri gadi kopš Kerijas, Samantas, Šarlotes un Mirandas piedzīvojumus bija iespējams vērot arī uz lielā ekrāna. Vēso un ne īpaši glaimojošo atsauksmju dēļ jau šķita, ka četras nešķiramās draudzenes mēs nekad vairs neredzēsim kopā.

Pēc Sāras Džesikas Pārkeres un Kristīnas Deivisas čivināšanas tviterī noprotams, ka filma ”Sekss un lielpilsēta” gaida turpinājums. Arī aktrise Dženifera Hadsone, kas 2008. gada filmā atveidoja Kerijas optimistisko asistenti, norāda uz turpinājuma iespējamību. ”Jā, tas varētu notikt,” atzina aktrise, piebilstot, ka kāds jau bijis pie viņas parunāt par iespējamo filmas turpinājumu.

Jau gada sākumā pavīdēja ziņas, ka režisors un scenārists Maikls Patriks Kings būtu gatavs uzņemt filmas trešo daļu. Arī galnevās lomas atveidotājai Sārai Džesikai Pārkerei nebūtu iebildumu nofilmēties turpinājumā, jo “palicis vēl viens stāsts”.

Iepriekšējās ”Sekss un lielpilsēta” pilnmetrāžas filmas uz ekrāniem iznāca 2008. un 2010. gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl