Sensācija Neida atlasē: dvīņumāsas no Preiļiem

15 komentāri

Jau šonedēļ kļūs zināms, kuras no atlasē redzētajām meitenēm lomai savā videoklipā izvēlēsies populārais mūziķis Neids. Vienas no spēcīgākajām kandidātēm ir Laila un Laima Givoinas. Dvīnes bija modušās rīta agrumā, lai mērotu tālo ceļu uz Rīgu no Preiļiem, un Neidu viņas pārsteidza katra ar savu īpašo talantu.

Pirmā Neida un žūrijas ekspertu priekšā stājās Laila, kura studē zobārstniecību. Laila Neidu pārsteidza, izjusti nodeklamējot kādu dzejoli, kura vārsmas atklājot arī pašas meitenes iekšējo pasauli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ieraugot otru meiteni, Lailas dvīņumāsu Laimu, Neids neviltotā pārsteigumā iesaucās: “Ak, Dievs, tik vienādas!” Laima savukārt uz atlasi bija ieradusies ar ģitāru un iepriecināja Neidu, nospēlējot un nodziedot tautasdziesmu. Laima atklāja, ka mācās par uztura speciālisti, bet muzicēšana ir viņas hobijs.

Elizabete no Vidrižiem publiski skūpstās ar Neidu! Lasi te!

Māsas neslēpa, ka konkursam pieteikušās kopā un savā ziņā izskata līdzību uzskata par trumpi – ar dvīnēm pie sāniem Neids savā videoklipā izskatītos īpaši oriģināli. Taču meitenes neskumtu, ja arī tiktu izvēlēta viena no viņām – tādā gadījumā otra atbalstītu māsu, kā vien prot.

Tas ir jāredz! Dvīnes izspēlē ainiņu no klipa ar Neidu!

Lailas dzejolis:

Laimas dziesma:

Neida atlases rezultātus paziņosim jau šonedēļ – seko līdzi!

TOP komentāri

  • gudrinieks
    +8 +8 0

    gudrinieks

    Pazīstu šīs meitenes, dzīvē ir vēl smukākas, nekā bildēs! Ceru, ka izdosies un tiks klipā!
  • Lasītāja
  • Koks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl