4 komentāri

Ar stingrāko pārliecību, ka selfijs ir māksla, sabiedrības dāma Liene Ušakova, dēvēta arī par Seksīgo Lee, ar saviem padomiem, kā uzņemt perfektu pašiņu, dalīsies jaunizveidotajā “Selfiju akadēmijā”. Jā, beidzot tāda būs arī Latvijā.

Dziedātāja, radio balss un kluba Coyote Fly izklaidētāja Liene Ušakova pamatoti dēvējama par Latvijas selfiju karalieni, jo tos viņa patiešām prot uzņemt. Tetovētā skaistule, kura ar sociālo tīklu starpniecību nav kautrējusies plašākas publikas priekšā zibināt ne tvirto dupsīti, ne arī kuplās krūtis, atzīst, ka laba selfija uzņemšana var aizņemt pat visu dienu.

“Līdz sešpadsmit gadiem es nejutos nedz gana laba, nedz gana skaista. Bet mēs katra esam unikāla – ja vien sevi apzināmies un protam izcelt skaisto,” krāsaini rudenīgā “Selfiju akadēmijas” reklāmas video teic daiļava. Viņa izraudzīta par jaunās “skolas” vadītāju un seju.

Uzmanības vērta ir paša reklāmas video uzņemšana – tas noticis kāda Rīgas mikrorajona smilšukastē, imitējot pludmales smiltis, savukārt iesēžoties glaunā kabrioletā, skaistule izliekas, ka devusies brīvdienās uz Monako.

Video

“Gluži kā balets, arī selfiji ir māksla – rezultāti nāk tikai pateicoties ilgiem treniņiem, dažkārt arī caur asarām! Daži par selfijiem smīkņā, citi par tiem ir sajūsmā, taču ir skaidrs – selfiji ir neatņemama 21. gadsimta kultūras sastāvdaļa un tos uzņem ikviens,” pārliecināti “Selfiju akadēmijas” izveidotāji.

Foto: Lienes nesenākie selfiji

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl