2 komentāri

Valentīna diena ne vienmēr nozīmē salkanu romantiku. Dziedātāja un altiste Katy Tindemark jeb Jekaterina, kuru mūzikas mīļotāji pazīst pēc hitiem ”Tu esi cerība” un ”Es jūku prātā”, atklāj, ka Valentīna dienā īpaši priecātos par nerātnu pārsteigumu guļamistabā.

“Es būtu patīkami pārsteigta, ja mans mīļais izdomātu pārsteigt mani ar jaunām sajūtām gultā Valentīna dienas vēlā vakarā.

Piemēram, ar roku dzelžiem… Nē, es nerunāju par “sado-mazo” vai par “Fifty Shades of Grey” stilu. Bet, ja man mīļotais uzdrīkstētos, uz ko jaunu un asāku gultā, tas būtu ļoti patīkams un neaizmirstams pārsteigums man,” Skaties.lv atklāj Katy.

Foto

Viņa uzsver, ka mīļotajam šajā īpašajā dienā savu dāmu jāpārsteidz ar mazu, mīļu dāvaniņu.

Pati Katy mēdz pārsteigt mīļos, nosūtot mazas dāvaniņas ar kurjera palīdzību. Valentīna diena iekrīt otrdienā – kāpēc nepārsteigt savu īpašo cilvēku, ar kurjeru nogādājot ziedus un izsmalcinātu šampanieti uz viņa darbavietu?

Svētkos izbaudi arī Katy dziesmu!

TOP komentāri

  • Vasja Tindermārks
    +2 +2 0

    Vasja Tindermārks

    Es būtu patīkami pārsteigta, ja mans mīļais izdomātu pārsteigt mani ar jaunām sajūtām gultā Valentīna dienas vēlā vakarā......es kaut kā nesaprotu,kāpēc visam netam būtu jāzin,ka viņai tikļoti niez kājstarpe.Kāpēc pati to nevar pateikt savam job*rim,bet jāizmanto soc. tīkli?
  • Tims

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl