5 komentāri
Seksa eksperts Toretto ir gatavs mainīt Latvijas sabiedrības uzskatus par ģimenes vērtībām
Foto: no Edgara Toretto privātā arhīva

Kas to būtu domājis, ka tieši Edgars Toretto kļūs par skandalozāko un, iespējams, atpazīstamāko kadru no kādreizējā realitātes šova TV Zvaigzne pulka, bet tā ir, un tieši Edgars ir tas, kas gatavs iekarot pašmāju skatītāju sirdis ar jaunu sarunu šovu.

Skandalozs, skaļš un nedaudz pat vulgārs ar saviem izgājieniem sarunu šovā Nimfomāns, bet otra puse – pavisam cits puisis. Kā monētai, tā katram cilvēkam ir divas puses, un par Latvijas seksa ekspertu dēvētais Toretto ir gatavs apliecināt, ka arī viņam ir sava gaišā puse, un vēlās to pierādīt ar pavisam jauna saruna šova veidošanu.

“Šovs būs sirsnīgs, emocijām bagāts, kas vīsies cauri patiesiem stāstiem par ģimenēm un viņu problēmām,” atklāj bijusī (vai varbūt jau atkal topošā) TV Zvaigzne. Arī pats Toretto ir gatavs palīdzēt katrai no tām, palīdzēt atrisināt un atvieglot to dzīvi. Viņš sola sniegt gan morālo, gan materiālo palīdzību, kā arī veicināt sabiedrību aizdomāties par patiesām ģimeniskām vērtībām.

FOTO

“Katram no mums ir savi iekšējie dēmoni, tikai ne visi kā es esam gatavi to parādīt. Tagad visai Latvijai ir laiks ieraudzīt manu medaļas otru pusi,” pārliecināts ir Toretto, kurš sagaida atbalstu no visiem tiem, kuri ir patiesi ieinteresēti palīdzēt grūtībā nonākušām ģimenēm un sniegt tām atbalstu! “Kā arī visus interesējošos jautājumus par šova detaļām Edgars aicina uzdot savlaicīgi, jo interesentu ir pietiekami daudz,” stāsta viņa preses pārstāve Sandra Mileika

TOP komentāri

 • right..
 • Elabis
  +1 +1 0

  Elabis

  interesanti ,kas maksās par šo šovu ,kur mēģinās degradēt latviešu tautu,jo praidistiem ,nimfomāniem un citiem izvirtuļiem šķiet ,ka tautieši ir par godīgiem.līdzīgi ,kā Aids slimie ,kur daudzi gribētu lai citi slimo ar to pašu un ir ,kas tīšām aplipina
 • viedoklis
  +1 +1 0

  viedoklis

  Normalai sabiedribai nevajag perversu tipinu vertibas un kur nu vel padomus. Ja ari kadam ir kadas perversakas domas, tad ne jau viss saja dzive ir jaizmegina un noteikti nav ar to jalepojas. :) Lai pats E.Gailitis dibina normalu gimeni, lai sak milet sievu un bernus (bez pornografiskas ievirzes) apnemas un ari sagaida laimigas vecumdienas, ja vispar ir spejigs. Ja ne, tad nav ko list TV un maitat gaisu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl