Edgara Toretto meitiņa Ebigeila nosvin gada jubileju. Edgars beidzis slēpt meitas seju!

0 Komentāru
Edgara Toretto meitiņa Ebigeila nosvin gada jubileju. Edgars beidzis slēpt meitas seju!
Facebook.com/edgars.toretto

Nedēļas nogalē par seksa ekspertu dēvētais Edgara Toretto un viņa sieva Elza Ozoliņa nosvinēja meitas Ebigeilas Ariellas dzimšanas dienu. Mazo meitenīti apsveikt bija ieradušies ģimenes locekļi un viņas vecāku tuvākie draugi.

Ballītē dominēja rozā krāsa, kā jau tas piedienas mazas meitenītes dzimšanas dienai. Ne tikai mazā Ebigeila bija tērpusies rozā krāsā, bet arī viņas vecāku apģērbā dominēja maigais tonis.

Dzimšanas dienas dekorācijas, vienradzis, ziedi, baloni un pat svētku torte bija maigi rozā toņos.

Ar tēta palīdzību arī Ebigeila nobaudīja savu svētku torti, kuru rotāja ziedi un vienradža rags. Redzot meitenītes skatienu uz tēta ar torti nosmērētajām rokām, redzams, tā viņai iegaršojusies un aug liela saldumu piekritēja.

Viesu vidū bija pāris jubilāres vecuma bērni, kā arī pāra draugi un ģimenes locekļi. Ciemiņu rindās varēja redzēt arī pasaules līmeņa skaistuma konkursu rīkotāju Kristīni Lindenblati, komponistu Gaiti Lazdānu un dziedātāju Sabīni Berezinu.

Meitai sasniedzot gada vecumu, Edgars beidzis slēpt meitenītes seju no apkārtējo acīm. Sociālajos tīklos ievietotajās mazulītes bildēs skaidri redzama viņas skaistā sejiņa, tai priekšā vairāk netiek liktas dzīvnieku galvas.

Sveicam Ebigeilu Ariellu dzimšanas dienā! Lai mazās meitenītes dzīve paiet pozitīvisma, mīlestības, skaistuma pilnā mākonītī.

0 Komentāru