Šeila skaistu vecumdienu dēļ pievēršas svaigēšanai

2 komentāri
Šeila skaistu vecumdienu dēļ pievēršas svaigēšanai
Foto: TV3

Pazīstamā modes māksliniece Šeila jau gadu pievērsusies svaigēšanai. Uzzinājusi, ka, pateicoties tai, ilgi saglabājas jaunība un labs izskats, uzturā lieto svaigus dārzeņus, augļus, sēklas, riekstus, atsakoties no termiski apstrādātiem un dzīvnieku izcelsmes produktiem.

”Pirmajā nedēļā tu esi ārkārtīgi laimīgs, uz pacilātības un uz tādas kā narkotikas salietošanās robežas. Toksīni izvadās, vitamīni ir baigās devas, organisms nav pieradis, un tu staigā kā eiforijā. Man nebija nekādu ciešanu,” pievēršanos svaigēšanai atceras Šeila. Viņas deserts ir augļu, riekstu, medus kārtojums.

Tiesa gan svaigi produkti, kurus nav termiski jāapstrādā, ir dārgāks prieks nekā tradicionālais uzturs, taču varot ietaupīt uz medikamentu rēķina.

”Es varētu teikt, ka zālēm nevajag nemaz naudu, ja dzīvo no svaigēšanas, jo visas kaites tiek izskalotas ārā,” pārliecināts aktieris un mūziķis Varis Vērta, kurš jau vairāk nekā gadu piepulcējies svaigēdāju bariņam. Neraugoties uz drēgno laiku, arī viņam nekārojas kaut ko karstu.

Tikmēr uztura speciālisti norāda uz bažām par vienveidīgu uzturu, kāda vitamīna trūkumu un maz izpētītām blaknēm.

Plašāk skaties videosižetā!

2 komentāri