Seether Rīgā iesildīs grandža grupa Prana no Maskavas

0 Komentāru
Seether Rīgā iesildīs grandža grupa Prana no Maskavas
Publicitātes foto

Postgrandža un alternatīvā hārdroka grupas Seether koncertu 1. decembrī koncertzālē Palladium ievadīs angliski dziedošā grandžmūzikas grupa Prana no Maskavas, informē L Tips Agency pārstāve Maija Tomkalne.

Grupas Prana stilu varētu raksturot kā grandža un enerģiska alternatīvā roka kokteili, kas atsauc atmiņā klasisko 90. gadu Sietlas skanējumu. Par saviem iedvesmas avotiem Prana mūziķi atzīst tādas grupas kā Nirvana, Foo Fighters, Hole, L7, Babes in Toyland, 7 Year Bitch.

Centrālā šā trio persona ir pēc izskata piemīlīgi blondā Nataša, kuras balss tembru kāda interneta vietne apraksta: ”[…] (balss) viegli mainās no sapiparotām, neviltotām pusaudžu dusmām līdz apslēptas drūmes piepildītam lodveida zibenim.” Bez Natašas, kas ne tikai dzied, bet arī spēlē ģitāru, apvienībā ir Martins (basģitāra) un Kirils (bungas un bekvokāls).

Līdz šim grupa jau paspējusi sniegt vairākus desmitus solokoncertu, uzstāties Krievijas un ārzemju festivālos, kā arī iesildīt Garbage, Guano Apes, Black Rebele Society, 10Years, Red Fang, Rasmus, Anti-Flag un virkni citu grupu.

Jau ziņots, ka 1. decembrī koncertzālē Palladium uzstāsies viena no mūsdienu spilgtākajām postgrandža un alternatīvā hārdroka grupām – Seether. No Dienvidāfrikas pilsētas Pretorijas nākošā trio pazīstamākie hiti ir Broken, Remedy, Truth, Rise Above This, Carless Whisper, Fine Again, Gasoline, Words As Weapon.

Seether dalībnieki atzīst, ka spēcīgu iedvesmu viņiem sniegusi Kurta Kobeina (Nirvana) un Alice in Chains daiļrade. Tāpat atzīmējama Nine Inch Nails un Deftones ietekme. Tajā pašā laikā kritiķi atzīst grupas savdabīgo rokrakstu un spēcīgo, ne ar vienu citu formāciju nesajaucamo sniegumu. Nu jau vairāk nekā 15 gadus tieši dzīvās uzstāšanās ir Seether visspilgtākā reklāma.

Šogad Seether izdeva savu sesto studijas albumu Isolate and Medicate, kura atbalstam noris grupas pašreizējā tūre.

Biļetes uz Seether un Prana koncertu iegādājamas bilesuserviss.lv un visās Biļešu servisa kasēs.

0 Komentāru