6 komentāri
”Savu jau esmu izdzēris!” Kivičs pilnībā atteicies no alkohola
LETA

Mūziķis un raidījumu vadītājs Andris Kivičs, kurš maija nogalē sirsnīgā ģimenes lokā nosvinēja 40. dzimšanas dienu, jau kādu laiku ir pilnībā atteicies no alkohola. ”Laikam savu jau esmu izdzēris,” portālam Skaties.lv teic skatuves mākslinieks un atzīstas, ka no bohēmiski vētrainajiem tusiņiem vairs negūst prieku.

”Dzert es vispār pārāk daudz vairs nevaru. Ko tur slēpt, visi džeki zina – pēc 35 gadu vecuma poha ir kriminālākā un velkas ilgi. Ja ir bijusi kārtīga ballīte, es sekas jūtu divas, trīs dienas. Tāpēc es tagad esmu ”sausajā režīmā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Man katru dienu ir jābūt kadrā – TV tiešraidē. Es vairs nevaru atļauties ballēties. Un arī pārāk negribas,” Skaties.lv stāsta skatuves mākslinieks, kurš agrāk baudīja īsta bohēmista slavu un alkohola dēļ pat mēdza izgāzt pats savas uzstāšanās.

Tomēr Kivičs neslēpj, ka arvien tīk pabaudīt pēckoncertu gaisotni: ”Man ir baigā psiholoģiskā piesaiste končiem. Man drausmīgi patīk pasēdēt pēc koncertiem. Klubā koncerts beidzas, viss ir forši nospēlēts, ir labi pasēdēt.”

FOTO: Kivičs 40. jubileju nosvin bez alkohola; uzzini viņa mūžīgās jaunības noslēpumu

Tāpat mūziķis akcentē, ka savā mūžā saietu bijis tik daudz, ka nu klaji tusēties vairs īsti negriboties.

”Es parēķināju – tas ir interesants cipars – savā dzīvē esmu piedalījies vismaz 1000 ballītēs. Tie ir vairāk nekā desmit gadi, gadā ir 50 vīkendi, desmit gados 500 vīkendi, un katrā vīkendā ir divas dienas. Ar ”Z-Scars” trīs gadus pēc kārtas spēlējām pa 150-160 koncertiem gadā, plus solo koncerti. Es nezinu, vai visas tūkstošs reizes esmu tusējis, bet vairāk negribas.

Es arī neesmu baigais baudītājs. Man uzreiz vajag ar piedzīvojumiem, viesu namiem, ģitārām un tādā garā. Es nekad nevarētu ieliet glāzi sarkanvīna un visu vakaru filozofēt. Man vajag, lai tas ir notikums. Un, protams, līdz grīdai. Nekad nav bijis stipri citādāk,” atzīst mūziķis.

Foto: Andris Kivičs dzimšanas dienā un citos tusiņos

Kivičs neslēpj, ka pēdējos pāris gadus ballītes vairs nespēj pārsteigt.

”Viss skaidrs – visi sanāk kopā, sāk vervelēt trīs reiz ātrāk nekā pirms stundas, tad cilvēki sāk sadalīties kaut kādās grupiņās, tad pēkšņi viens kāpj uz krēsla un saka runu, kāds, kurš lielākā pālī par pārējiem, krīt, tad kāds ierosina iet uz Vecrīgu, bet nevienam nav naudas taksim… Kad ir seši no rīta – jāapmeklē ”Saktas ziedu tirdziņš”. Un tas viss atkārtojas, nav vairs interesanti,” stāsta mūziķis.

Vēl pirms 40 gadu sliekšņa pārkāpšanas skatuves mākslinieks pamanījis atšķirību, kā tagad ķermenis reaģē uz zaļo pūķi: ”Ja man sestdien ir bijusi ballīte, agrāk bija tā, ka svētdien ir neliels ahodņaciņš un pirmdien ir normāli. Tagad es vismaz līdz otrdienai nejūtos normāli. Līdz ar to es sapratu, ka šis pasākums man jāslēdz vispār. Laikam savu jau esmu izdzēris.”

Tagad Kivičs dzīves garšu ķer iespējā palēnināt laika ritējumu.

”Vienu vakaru staigāju pa Rīgu. Iegāju audumu veikalā, apskatījos audumus, gāju tālāk… Tagad gribas laiku salēnināt, sākt interesēties par kaut ko, par ko agrāk neesmu interesējies, jo viss, kas saistīts ar tusiņiem, ballītēm, končiem, ģitārām, man ir skaidrs,” norāda Kivičs. ”Es varu izdot brošūru par stadijām un to, ko dzērumā noteikti nedarīt,” viņš smej.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl