1 komentārs

Vasaras izskaņā ar jaunu klipu nākusi klajā grupa ”Ryga”, kas pazīstama ar provocējošajiem dziesmu video. Hitam ”Give Me Your Love” tapis izaicinošs video, kurā vienā no galvenajām lomām iejuties Dailes teātra aktieris un TV3 seriālu ”UgunsGrēks” un ”Svešā seja” zvaigzne Ģirts Ķesteris.

”Šī stāsta galvenais varonis ir velns! Viņš ir uzdevumu augstumos un ir izvēlējies divus kandidātus. Pats nelabais patiesībā ir apveltīts ar labu humora izjūtu un dejot prasmi, un droši vien tādēļ uz viņa dakšām viegli uzduras klienti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņam līdzi ir arī burvju zālītes, kuras izraisa halucinācijas, kas ir tik spēcīgas, ka žirafes sāk skriet!

Šis nav no tiem mīlas stāstiem, kas beidzās ar palaistu baltu balodīti kāzu ceremonijā, bet ar ģitāras solo uz velna dakšām paša velna izpildījumā, jo viņš savu darbiņu ir godam paveicis un apmierināts dodas tālāk meklēt jaunus, viegli ietekmējamus, vājus, nogurušus, sevi izsmēlušus, sadegušus, oligarhu apspļaudītus kandidātus, jo tie viņam ir pa zobam. Varbūt viņš ir sanitārs, kurš neļauj sēt tālāk nogurušu un nomocītu cilvēku sēklu?” jauno veikumu komentē grupas ”Ryga” līderis Mārcis Judzis, kurš pazīstams arī kā rokgrupas ”Dzelzs vilks” bundzinieks.

Video: ”Give Me Your Love”

Videoklipā līdzās aktierim Ģirtam Ķesterim piedalās arī Dailes teātra aktieri Ieva Segliņa un Kaspars Zāle (velna lomā).

Videoklipa autors ir Artis Dzērve, kurš veidoja arī iepriekšējo grupas ”Ryga” dziesmas ”Bunny Munro Waltz” videoklipu, kas nesen pārraidīts arī Vācijas TV kanālā. Patlaban rit sarunas arī par grupas turneju Vācijas klubos.

Dziesma ”Give Me Your Love” ir iekļauta Dž. Dž. Džilindžera režisētās Dailes teātra izrādes ”Bannija Manro nāve” skaņu celiņā.

TOP komentāri

  • edžbars
    +1 +1 0

    edžbars

    Kautkāds kārtējais murgs,lai noverstu uzmanību no kārtējām cūcībām mūsu elitāriju grupējumu
    gešeptu mahinācijām valsts zādzībā...😈😈😈

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl