Saulgriežu dziesmas tautiskās noskaņās izdotas izlasē

Komentāri
Saulgriežu dziesmas tautiskās noskaņās izdotas izlasē
Koklētāja Laima Jansone. Foto: LETA

Izdevniecība Upe tuviem un tāliem laidusi klajā Saulgriežu dziesmu izlasi, kurā apkopotas grupu Iļģi, Skandinieki, Laimas Jansones u.c. mūziķu dziesmas, informē izdevniecības pārstāve Iveta Mielava.

“Ziemassvētki dainu latvietim izsenis ir bijis laiks, kad ciemos tiek gaidīts pats Dievs. Tūlīt, sagaidot Gaismas uzvaru pār Tumsu, dziedāsim un smiesim, iesim ķekatās, vilksim bluķi un ēdīsim deviņus ēdienus. Bet pirms tam – pārdomu brīdis, kad sveicinām Sauli un nākamā gada pārticību lūdzam Dabas bērniem – Putenim un Ziemelim,” teikts izlases ievadvārdos.

Izlasē iekļautas gan apcerīgas, gan rituālas dziesmas un skaņdarbi, ko izpilda grupas Iļģi, Laiksne, Vētras Saites, Baļķi un Skandinieki un ambientās mūzikas autors Raimonds Tiguls un koklētāja Laima Jansone.

Ieraksts jau nopērkams Latvijas lielākajās grāmatu un mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl