Sandis Kiops ziņo no plastiskās ķirurģijas klīnikas: mūziķis ticis pie “jaunas” pieres

13 komentāri
Sandis Kiops ziņo no plastiskās ķirurģijas klīnikas: mūziķis ticis pie “jaunas” pieres
Privātais arhīvs

Skandalozais mūziķis un mūžam dzīvā hita Pīlādžoga autors Sandis Kiops nupat pamodies pēc savas pirmās plastiskās operācijas. Mākslinieks uzfrišinājis savu pieres daļu.

“Šodienas rīts man sākās Ādažu plastiskās ķirurģijas privātklīnikas palātā. Nu jau esmu gultā no operācijas galda,” Skaties.lv ziņo Kiops. Mūziķis atklāj, ka plastikas ķirurgs apstrādājis ādu uz viņa pieres, kura nu būs gluda kā tikko uzklāts svētku galdauts.

“Vēlējos no sejas aizvākt pagātnes pēdas. Noņēmu savu lielo punu – rētu no pieres, ko pirms 13 gadiem ieguvu, kad mani ar nazi sagrieza bijusī draudzene,” detaļas atklāj Kiops.

FOTO

Šī ir viņa pirmā plastiskā operācija. “Neizslēdzu iespēju, ka vēl taisīšu kādu plastisko operācija, bet vispirms man jāredz šīs rezultāts. Tas būs apskatāms tikai pēc apmēram desmit dienām.

Nekaunos par to runāt atklāti. Zvaigznes visā pasaulē taisa plastiskās operācijas, un par to, ka cilvēks uzlabo savu izskatu, taču galīgi nav jākaunas,” uz pozitīvas nots noskaņots leģendārais pīlādžogotājs.

Mākslinieks sola faniem – uzreiz pēc šuvju noņemšanas viņš taisīs fotosesiju, lai atrādītu sevi jaunā, vēl frišākā veidolā.

FOTO: Apskati vēl Kiopu ar “veco” pieri!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl