Šampanietis brokastīs? Kāpēc gan ne! Sabiedrības dāmas novērtē rotaslietu kolekciju

0 Komentāru
Šampanietis brokastīs? Kāpēc gan ne! Sabiedrības dāmas novērtē rotaslietu kolekciju
Publicitātes foto

19. jūnijā kokteiļbārā ”Herbārijs” norisinājās ekskluzīvā igauņu rotaslietu zīmola ”New Vintage by Kriss” jaunākas kolekcijas ”Be a Mermaid” prezentācija.

Rotaslietu zīmola ”New Vintage by Kriss” autore ir igauņu rotu māksliniece Kriss Eglite. Pasākuma laikā modes redaktori, blogeri un influenceri varēja iepazīties ar rotaslietu dizaineres pieredzi un iedvesmas avotiem kolekciju tapšanā, kā arī aplūkot jauno vasaras kolekciju ”Be a Mermaid”.

Prezentācijā piedalījās tādas sociālo tīklu slavenības kā Agnija Grigule, Brigita Dambe, Aļona Grevcova, Sofija Lukjanska, Alina Keller, Katerina Malgina, Anna Turanova, Elizabete Gorina, kā arī modes students un blogeris Andrejs Šemeļevs un dzīvesstila blogere Līga Andžāne, stiliste un dizainere Indra Salceviča, modes māksliniece Dace Bahmane-Krieviņa, juriste Tīna Lūse, dziedātāja un radio personība Marta Grigale, kā arī stilistes Anita Altmane un Līga Vekmane.

Jau kopš radīšanas brīža zīmola “New Vintage by Kriss” mērķis ir piedāvāt smalkas, delikāti rotaļīgas un sievišķīgas bez banalitātēm. Rotaslietas ir askētisks aksesuārs, kas neuzbāzīgi akcentē personību un iedvesmo ik dienu, uzrunā plaša vecuma auditorijas dāmas un kalpo arī kā gaumīga dāvana.

0 Komentāru