Samantu Foksu izraida no lidmašīnas uz Viļņu

Komentāri

Astoņdesmito gadu popdīva Samanta Foksa pagājušās nedēļas nogalē uzstājās Lietuvā. Taču kāds incidents aviokompānijas Wizz Air reisā no Londonas uz Viļņu gandrīz lika koncertu atlikt.

Britu popdīva, kuru labi atceras tie, kas skolā gāja astoņdesmitajos gados, aizvadītās nedēļas nogalē tika izraidīta no aviokompānijas Wizz Air reisa uz Viļņu. Britu dzeltenā prese ziņo, ka dziedātāja un bijusī erotiskā modele esot šķitusi “iereibusi” un agresīvi izturējusies pret personālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

49 gadus vecā Foksa saniknojusies pēc tam, kad no viņas prasīta papildu samaksa par līdzi paņemto somu un neļaušana bez rindas iekāpt lidmašīnā. Foksa skaļi deklarējusi, ka viņai nevajadzētu stāvēt rindā ar pārējiem cilvēkiem, kuri nav iegādājušies prioritārās apkalpošanas biļeti. Vizair nolēma neļaut Foksai kāpt lidmašīnā aizdomās par to, ka viņa ir iereibusi.

Foksas pārstāvis gan vēlāk paziņoja, ka noticis pārpratums, Wizz Air darbinieki esot atvainojušies un dziedātāja ar nākamo reisu laikā paspējusi uz koncertu.

Foksas popmūzikas karjera aizsākās 1986. gadā ar hitu Touch Me, kas iekļuva mūzikas topu pirmajā vietā 17 valstīs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl