Samanta Tīna pārsteidz ar uzstāšanos metālistu festivālā

3 komentāri
Samanta Tīna pārsteidz ar uzstāšanos metālistu festivālā
Foto no privātā arhīva

Pagājušajā nedēļas nogalē Lonē netālu no Viesītes otro gadu notika folka un pagānmetāla festivāls Zobens un Lemess, kurā citu starpā komponista Uģa Prauliņa darba Pagānu gadagrāmata atskaņojumā kopā ar vīru kori Gaudeamus uzstājās arī dziedātāja Samanta Tīna. Viņa no Lones atgriezusies ar milzu prieku par paveikto.

”Lielākais nopelns tajā visā ir pašam Uģim Prauliņam, Ivaram Cinkum un korim Gaudeamus! Mēs, godīgi, bijām samulsuši un satraukušies, kā mūs uzņems šajā festivālā! Bet uzņēma vairāk nekā labi, un tas priecē! Pēc tam saņēmu vēstules no festivāla apmeklētājiem, ka tas bijis kaut kas tik skaists, ko līdz šim nav nācies dzirdēt. Liels prieks par to!” portālam Skaties.lv stāsta Samanta Tīna.

Foto

Metālmūzikas festivālā Samanta viesojusies ne pirmo reizi. Pirms daudziem gadiem dziedātāja pati bijusi smagās mūzikas cienītāja, tādēļ šāda veida pasākumus apmeklējusi ļoti labprāt. Ar prieku izbaudījusi arī festivālu Zobens un Lemess. ”Sagaidījām grupas Sanctimony uzstāšanos kopā ar kora Gaudeamus vīriem, jo pats grupas solists vairākus gadus dziedājis šajā korī. Man ļoti patika, jo mūzika ir tā, kas vieno un runā vienā valodā,” atzīst dziedātāja.

Video

Foto