2 komentāri
Samanta Tīna par karjeru kaimiņvalstī: Lietuvā mūziķiem atbalsts ir milzīgāks
Foto no privātā arhīva

Jau trīs gadus latviešu dziedātājas Samanta Tīnas ceļi paralēli koncertiem pašu mājās ved uz kaimiņzemi Lietuvu, kur viņa iemantojusi atpazīstamību, startējot TV šovos, un aizvada, vārda labākajā nozīmē, vētrainus koncertus. Kur Samanta jūtas vairāk mīlēta – Latvijā vai Lietuvā, portāls Skaties.lv jautāja pašai dziedātājai.

Gada sākumā latviešu dziedātāja piedalījās Lietuvas TV projektā Žvaigždžiu duetai jeb Zvaigžņu dueti, kur uzstājās pārī ar divkārtējo pasaules čempionu Latīņamerikas dejās Tadu Rimgailu un starp visiem vietējo zvaigžņu duetiem ieguva 2. vietu.

Vēl pirms gada Samanta startēja pasaulslavenā talantu šova The Voice lietuviešu versijā un iekļuva finālā. Zīmīgi, ka abos TV projektos Samanta bija vienīgā latviete.

Mēneša izskaņā Samantai Tīnai kaimiņzemē gaidāma kārtējā uzstāšanās. Par to, ka latviešu dziedātāja Lietuvā ir patiesi mīlēta, liecina neskaitāmie fanu komentāri, kas krājas zem Samantas ierakstiem un fotogrāfijām sociālajos tīklos.

Samanta sarunā ar portālu Skaties.lv apstiprina, ka uzstāties kaimiņvalstī viņai ir patiess prieks.

Foto

Dziedātāja novērojusi, ka Lietuvā publika daudz vairāk jūtot līdzi un atbalstot savus elkus. ”Viņi stāvēs uz kritīs! Lietuvā mūziķiem atbalsts ir milzīgāks. Pat salīdzinot TV šovu reitingus, cilvēki, kuri piedalījušies balsojumā, pie mums mērāmi pāris tūkstošos.

Tur, balsojot par vienu cilvēku vai pāri, kā tas bija, kad gada sākumā piedalījos Zvaigžņu duetos, balsotāju skaits sasniedz tūkstošu padsmitus.

Viņi daudz vairāk piedalās tajā visā, līdz ar to jūtas tuvāki un vairāk atbalsta. Mēs esam aukstāki, mēs vairāk esam novērotāji no malas, un pēc tam ”čīkstam”: ”Kurš šitiem ļāva uzvarēt?” Apmēram tā.

Kad pašiem jāpiedalās, piemēram, balsošanā, nekas nenotiek,” novērojumos dalās dziedātāja.

Samanta ir pārliecināta, ka jebkuram mūziķim, kurš vēlas dalīties priekā un talantā, ko Dievs ir devis, nav iemesla neuzstāties ārpus savas valsts. ”Es tikai un vienīgi priecājos, ka tas notiek kaimiņu zemē.

Es tur tieku uzklausīta, gaidīta, esmu vēlama – tas taču ir brīnišķīgi!” gandarīta ir dziedātāja.

Foto no privātā arhīva

Foto no privātā arhīva

”Ja esi mūziķis, uz skatuves kāp, lai ar to, kas laimīgu dara pašu, laimīgus darītu citus. Bet, ja ej ar domu vairāk nopelnīt, nekas no tā nesanāks,” jautāta, kurā valstī par koncertiem iespējams labāk nopelnīt, teic Samanta.

Tas, ka dziedātāja uzstājas ārpus mājām, ieviesis korekcijas arī koncertrepertuāra valodas izvēlē. Patlaban dziedātāja mācās jaunu dziesmu lietuviešu valodā, un jau nākamnedēļ viņa dosies uz Lietuvu, lai skaņdarbu ierakstītu.

”Protams, uzstāšanās Lietuvā koncertu repertuārā ievieš nelielas izmaiņas, par ko man pašai liels prieks,” stāsta dziedātāja un kā pozitīvu piemēru min dziedātāja Laura Reinika degsmi hitu Es skrienu ieskaņot astoņās svešvalodās, tostarp lietuviski un igauniski. ”Tāda apņēmība man laikam no Laura jāiemācās,” smej Samanta.

Viņas fani un sociālo tīklu sekotāji noteikti pamanījuši, ka dziedātāja savus ierakstus Facebook, Draugiem.lv un Instagram allaž papildina ar tēmturi, akcentējot, ka lepojas, ka ir latviete. ”Es esmu latviete, esmu dzimusi Latvijā un ar to lepojos. Mājas ir mājas, un Latvija, protams, ir mana mīlētākā zeme,” ar lepnumu teic Samanta.

TOP komentāri

 • Modža
  0 0 0

  Modža

  Nevar ignorēt arī faktu, ka lietuviešu vienkārši ir vairāk..
 • Elza
  0 0 0

  Elza

  Pareizi Samantiņa saka, mūsējie nekur neiesaistās balsojot un pēc tam gaudo, ka nav labi. Kaut vai piemērs Eirovīzija.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl