Agneta Niedra

Autors: Agneta Niedra

Komentāri

”Jau šo ceturtdien došos uz Amerikas Savienotajām Valstīm, lai ielīgotu saulgriežus kopā ar tur dzīvojošajiem mūsu tautiešiem,” intervijā portālam Skaties.lv atklāj ekstravagantā dziedātāja Samanta Tīna.

”Uzaicinājumu doties uz ASV saņēmu jau labu laiku iepriekš, tomēr pirms vīzas nokārtošanas par to nolēmu klusēt. Nu, kad visa dokumentācija ir pabeigta, tas ir pavisam oficiāli,” stāsta mūziķe. Samantu ciemos uzaicinājusi Ņūdžersijas latviešu biedrība Priedaine, kuriem Līgo svinēšana ir tradīcija arī otrpus okeānam. Priedaine ir skaista vieta svinībām un pasākumiem, kas kļuvusi arī par satikšanās vietu latviešiem no tuvas un tālas apkārtnes. Tā ir latviska vieta ikvienam, kura sirds ilgojas pēc latviskas gaisotnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, Amerikas latvieši, ņemot vērā, ka šogad Jāņi iekrīt darba dienā, līgot izvēlējušies pāris dienas ātrāk, proti nedēļas nogalē. ”Ar koncertu Priedainē uzstāšos 20.jūnijā, līdz ar to man pašai Līgo vakars pirmo reizi pēc daudziem gadiem būs brīvs no koncertiem,” priecājas Samanta.

Pirms došanās uz Ņūdžersiju dziedātāja nolēmusi apskatīt arī Ņujorku. ”Pat nezinu, ko no šī ceļojuma sagaidīt, jo it kā dzirdēts un redzēts ir daudz, bet to, kā tur patiesībā izskatās, vēl nevaru paredzēt. Amerikas Savienotajās Valstīs pavadīšu apmēram divas nedēļas, konkrētu plānu vēl man nav, bet centīšos šo laiku izmantot lietderīgi,” stāsta Samanta. Šie arī būs viņas pirmie Līgosvētki ārpus dzimtenes.

Jautāta, vai jau izlēmusi, kādā tērpā uz skatuves kāps otrpus okeānam, dziedātāja ir pārliecināta: ”Tas noteikti būs kas pavisam viekāršs, iespējams, ar latviskiem motīviem.”

Noskaties – Samanta Tīna plūc laurus šovā O!Kartes Akadēmija ar latgaliešu tautasdziesmu “Auga, auga rūžeņa”.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl