Agneta Niedra

Autors: Agneta Niedra

Komentāri

”Jau šo ceturtdien došos uz Amerikas Savienotajām Valstīm, lai ielīgotu saulgriežus kopā ar tur dzīvojošajiem mūsu tautiešiem,” intervijā portālam Skaties.lv atklāj ekstravagantā dziedātāja Samanta Tīna.

”Uzaicinājumu doties uz ASV saņēmu jau labu laiku iepriekš, tomēr pirms vīzas nokārtošanas par to nolēmu klusēt. Nu, kad visa dokumentācija ir pabeigta, tas ir pavisam oficiāli,” stāsta mūziķe. Samantu ciemos uzaicinājusi Ņūdžersijas latviešu biedrība Priedaine, kuriem Līgo svinēšana ir tradīcija arī otrpus okeānam. Priedaine ir skaista vieta svinībām un pasākumiem, kas kļuvusi arī par satikšanās vietu latviešiem no tuvas un tālas apkārtnes. Tā ir latviska vieta ikvienam, kura sirds ilgojas pēc latviskas gaisotnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, Amerikas latvieši, ņemot vērā, ka šogad Jāņi iekrīt darba dienā, līgot izvēlējušies pāris dienas ātrāk, proti nedēļas nogalē. ”Ar koncertu Priedainē uzstāšos 20.jūnijā, līdz ar to man pašai Līgo vakars pirmo reizi pēc daudziem gadiem būs brīvs no koncertiem,” priecājas Samanta.

Pirms došanās uz Ņūdžersiju dziedātāja nolēmusi apskatīt arī Ņujorku. ”Pat nezinu, ko no šī ceļojuma sagaidīt, jo it kā dzirdēts un redzēts ir daudz, bet to, kā tur patiesībā izskatās, vēl nevaru paredzēt. Amerikas Savienotajās Valstīs pavadīšu apmēram divas nedēļas, konkrētu plānu vēl man nav, bet centīšos šo laiku izmantot lietderīgi,” stāsta Samanta. Šie arī būs viņas pirmie Līgosvētki ārpus dzimtenes.

Jautāta, vai jau izlēmusi, kādā tērpā uz skatuves kāps otrpus okeānam, dziedātāja ir pārliecināta: ”Tas noteikti būs kas pavisam viekāršs, iespējams, ar latviskiem motīviem.”

Noskaties – Samanta Tīna plūc laurus šovā O!Kartes Akadēmija ar latgaliešu tautasdziesmu “Auga, auga rūžeņa”.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl