Samanta Tīna: Es nebūtu es, ja nebūtu latviete

5 komentāri
Samanta Tīna: Es nebūtu es, ja nebūtu latviete
Foto no privātā arhīva

Latviešu dziedātāja Samanta Tīna par mājām neaizmirst, arī kāpjot uz skatuves ārpus Latvijas. Viņa ar lepnumu teic: lai kur arī ceļi aizvestu, Latvija ir viņas mīlētākā zeme.

”Es esmu lepna par savām saknēm un zemi, no kurienes nāku. Iespējams, es nebūtu es, ja nebūtu latviete! Paldies Dievam, ka man iedāvāja šo zemi kā Tēvzemi,” Valsts svētku laikā pārdomās portālam Skaties.lv dalījās dziedātāja, kuras ceļi paralēli koncertiem pašu mājās jau trīs gadus ved uz kaimiņzemi Lietuvu.

”Es esmu tukumniece, taču dzīvoju Rīgā. Diemžēl tik daudz laika nesanāk, lai Latvijas dzimšanas dienā būtu kopā ar savu saimi, par ko es neizsakāmi priecātos.

Taču atceros, ka vienmēr mājās bija trīs sveču Latvijas karoga krāsā iedegšana, kam sekoja gājiens uz pilsētas laukumu, kur visi pilsētnieki sapulcējāmies uz svētku salūtu! To pašu ievēroju arī Rīgā!” 18. novembra tradīcijās, kas piekoptas ģimenē, dalās dziedātāja.

Jautāta, kas, pēc viņas domām, latviešus padara unikālus pasaules tautu vidū, Samanta atzīst, ka tā ir mūsu valoda: ”Tā ir tik skaista, to nesajauksi ne ar vienu citu visā pasaulē! Es arī lepojos ar to, ka sarežģītības ziņā latviešu valoda ierindojas trešajā vietā starp pasaules valodām.”

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl