Samanta Tīna pēkšņi atsakās no turpmākas dalības Eirovīzijas atlasē

3 komentāri
Samanta Tīna pēkšņi atsakās no turpmākas dalības Eirovīzijas atlasē
Foto: F64

Dziedātāja Samanta Tīna pieņēmusi lēmumu neturpināt cīņu Eirovīzijas atlasē. “Es domāju, ka šī nav tā dziesma, kura varētu pārstāvēt ļoti labi Latviju Zviedrijā,” par dziesmu The Love Is Forever pēc tās izpildīšanas Eirovīzijas atlases pusfinālā izteicās dziedātāja.

“Man vienmēr ir bijis milzīgs sapnis aizbraukt uz Eirovīziju. Tās ir milzīgas ambīcijas un milzīgs darbs. Bet šobrīd – līdzu atvainojiet mani – es esmu gatava šīs ambīcijas likt pie vietas un šogad ar šo dziesmu attiekties no tālākas darbības un piedalīšanās projektā, jo man ir ļoti svarīgi, ka aizbrauc Latvijas labākā dziesma, un es domāju, ka šī nav tā dziesma, kura varētu pārstāvēt ļoti labi Latviju Zviedrijā. Šeit ir runa par to, lai aizbrauktu labākā dziesma, un šeit nav runa par labāko izpildītāju. Tāpēc es, mani mīļie, fani, atbalstītāji, lūdzu jūs šovakar nebalsot par mani! Jo es gribu uz Eirovīziju aizbraukt ar labāko dziesmu, nevis tikai man ir manas ambīcijas un es gribu aizbraukt. Paldies jums!” pēc priekšnesuma publiku un žūriju uzrunāja dziedātāja.

Pēc viņas domām, Latviju pārstāvēt lielajā finālā Zviedrijā būtu cienīgs Justs ar dziesma Heartbeat. “Man nebūtu, kārtējo reizi skatoties mājās Eirovīziju, jākaunas par to, kāda dziesma būtu aizbraukusi uz Eirovīziju. Ļoti laba dziesma un man ļoti patīk arī grupa Catalepsia. Tas ir kaut kas jauns, jauna inovācija. Tās tiešām būtu konkurētspējīgas dziesmas,” atzina Samanta Tīna.

Foto: Samanta Tīna Eirovīzijas atlasē

Atgādinām, ka šogad Eirovīzijas atlasē dziedātāja Samanta Tīna startēja ar divām dziesmām – pirmajā ceturtdaļfinālā viņa uzstājās ar dziesmu We Live For Love un otrajā ceturtdaļfinālā ar The Love Is Forever.

TOP komentāri

  • Elīna
    +2 +2 0

    Elīna

    Samanta pieņēma pareizu lēmumu, kad Markus Riva to izdarīs? Kaut gan Samantas dziesma ievērojami spēcīgāka par I Can.
  • Rīdzinieks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl