Samanta Tīna atklāj vēl vienu Jaunā viļņa dziesmu

4 komentāri
Samanta Tīna atklāj vēl vienu Jaunā viļņa dziesmu
Privātais arhīvs

Īsi pirms konkursa Jaunais vilnis atklāšanas Latvijas pārstāve dziedātāja Samanta Tīna publiskojusi dziesmu, ar kuru stāsies žūrijas priekšā.

Iepriekš zināmā Raimonda Paula dziesma Kāds trakais mani uzgleznos, kuru konkursa rīkotāji vēlas dzirdēt kā dziedātājas oriģināldziesmu konkursā, nu ieguvusi jaunas aprises – dziesma pasniegta krievu valodā, tai ir arī jauns nosaukums Ночная птица. Pats Maestro arī palīdzēja dziedātājai sagatavoties dalībai starptautiskajā izpildītāju konkursā.

Audio

Kopš ierašanās konkursa norises vietā Krievijas pilsētā Sočos dziedātāja sociālajos tīklos dalās, kā viņai veicas. Viņa pamanījusies gan atrādīt vairākas kleitas, kurās žilbinās Jaunā viļņa atklāšanā un konkursa dienās, kā arī satikusi Filipu Kirkorovu, kurš uz Samantu atstājis iespaidu. “Viņš ir liels… milzīgs, pat ļoti!” dziedātāja ar smaidu atzīst.

Konkurss Jaunais vilnis jau otro gadu notiks Krievijas pilsētā Sočos. Šoruden konkursa fināls norisināsies no 3. līdz 9. septembrim. Konkursa noslēgumā kā īpašais viesis uzstāsies dziedātājs Stings.

Foto

4 komentāri