Sāks tirgot biļetes uz Robija Viljamsa koncertu Rīgā

0 Komentāru
Sāks tirgot biļetes uz Robija Viljamsa koncertu Rīgā
Foto: AFP/ Scanpix

Piektdien, 7. novembrī, plkst. 10.00 tiks sākta biļešu tirdzniecība uz Robija Viljamsa koncertu Rīgā nākampavasar, ziņo koncertaģentūra FBI.

Jau vēstījām, ka 6. aprīlī Arēnā Rīga ar iespaidīgu šovu uzstāsies superzvaigzne, viens no šovbiznesa lieliskākajiem izklaidētājiem, britu mūziķis Robijs Viljamss (Robbie Williams).

Jaunās turnejas koncerti aptvers dziedātāja karjeras labākās dziesmas, arī Rīgas koncerta apmeklētājus sagaida Robija Viljamsa lielāko hitu izlase, sākot no klasiskā Let Me Entertain You līdz pat satriecošajam Angels.

Let Me Entertain You koncerttūre tiks sākta nākamā gada martā Madridē, un Robijs Viljamss turnejas laikā ieplānojis apmeklēt arī valstis, kurās līdz šim nav uzstājies.

Robijs Viljamss tiek dēvēts par vienu no planētas labākajiem izklaidētājiem. Britu laikraksts The Guardian par Robija koncertiem raksta: ”Ja kāds uz skatuves spēj sagādāt vēl vairāk jautrības par Robiju, mēs gribētu to redzēt. Bet pagaidām – viņš ir Karalis!”.

Atgādinām, ka 2013. gada vasarā Robijs uzstājās Tallinas Dziesmu svētku estrādē, un mūziķa koncertu apmeklēja vairāk nekā 63 000 skatītāju.

Robijs Viljamss ir arī komerciāli veiksmīgākais solo mākslinieks Lielbritānijas vēsturē.

Piektdien, 7. novembrī, 10.00 Ticketpro tīklā tiks uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz Robija Viljamsa koncertu Rīgā, bet jau šodien tickets.robbiewilliams.com sākta biļešu iepriekšpārdošana Robija faniem. Biļešu cenas – sākot no 69 eiro.

0 Komentāru