Sākas Ņujorkas Metropolitēna operas zvaigznes Kristīnes Opolais Latvijas koncertturneja

Pievienot komentāru
Sākas Ņujorkas Metropolitēna operas zvaigznes Kristīnes Opolais Latvijas koncertturneja
Publicitātes foto / K.Shuller

Pēc piecu gadu pārtraukuma klausītāji Latvijā atkal varēs baudīt operas zvaigznes Kristīnes Opolais muzicēšanu – šodien sākas viņas koncertturneja Latvijā.

Pasaulē atzītās un publikas mīlētās latviešu operdziedātājas Kristīnes Opolais Latvijas koncertturneja sākas šodien ar koncertu Lielajā dzintarā. Skaistajā programmā skanēs ārijas no Džuzepes Verdi, Alfrēdo Katalāni, Pjetro Maskanji, Arrigo Boito, Džakomo Pučīni un Kamila Sensānsa operām.

Pēc atklāšanas koncerta 2.oktobrī sekos uzstāšanās Kristīnes Opolais dzimtajā pilsētā – Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, bet 4.oktobrī Latvijas tūres gala koncerts notiks Latvijas Nacionālajā operā.

Koncertos Latvijā Opolais muzicēs kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri itāļu diriģenta Sesto Kvatrīni vadībā.

Koncertturnejas organizators Andrejs Žagars: ”Esmu patiesi priecīgs, ka pēc piecu gadu pārtraukuma klausītāji Latvijā atkal varēs baudīt Kristīnes Opolais muzicēšanu ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā un Rēzeknē, kur tas kļuvis iespējams pateicoties jaunajām koncertzālēm. Šis ir ļoti īpašs notikums, jo Opolais ir piesātināts grafiks, kurā koncertu nav daudz. Jau novembrī Ņujorkā Kristīne dziedās Manona Lesko un Bohēmā, bet februārī – galveno lomu Dvoržāka Nāras jauniestudējumā.”

Foto