Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks: Nu un, ka bučojos ar visām!?

5 komentāri
Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks: Nu un, ka bučojos ar visām!?
Foto: Skaties.lv

Kanāla TV3 šovā Saimnieks meklē sievu lielāko skatītāju uzmanību un sašutumu līdz šim izpelnījies tā jaunākais dalībnieks, zārcinieks Jānis Šmits. 22 gadus vecais puisis jau pirmajos raidījumos atklāti pļāpā par seksu un vedina potenciālās līgavas uz jutekliskiem skūpstiem. Turklāt sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve atklāj, ka nemaz negrasās precēties.

Mamma ar dēla uzvedību televīzijā ļoti neapmierināta

Kad žurnāls Privātā dzīve ierodas Jāņa mājās, viņa mamma atzīstas – esot ļoti bēdīga, jo dēls šovā sevi parādījis no sliktākās puses. “Ir tikai bučošanās un sarunas par seksu. Nekā no tā, kāds viņš ir patiesībā. Varbūt Jānim tagad par to nāk smiekli, bet man ir skumji,” saka viņa. “Tie, kas mani pazīst, savas domas tāpat nemainīs. Par pārējiem neuztraucos. Atklāti sakot, nesaskatu neko īpašu tajā, ka ar visām trim meitenēm skūpstījos. Esmu jauns, viņas ir jaunas. Galu galā – tas taču nav sekss kameru priekšā! Turklāt nevar jau ņemt kaķi maisā,” smej gados jaunākais šova dalībnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Jānis un viņa meičas!

“Man patīk izaicinājums. Patīk pacīnīties,” neslēpj Jānis. “Vienīgais, ko man varbūt nevajadzēja darīt – muldēt par seksuālo pieredzi. Tur es stipri pārspīlēju. Pirmais sekss 11 gados? Padomājiet loģiski – tās ir muļķības,” jau mazliet kautrīgāk atrunājas viņš.

Mājās vīrieša vārds pieder viņam

“Manos pienākumos ir zāles pļaušana, malkas sagāde, ziemā – sniega šķūrēšana,” uzskaita saimnieks. “Tas ir viss, ko pagūstu, jo tomēr strādāju arī algotu darbu. Gribēju šogad atvaļinājuma laikā uzcelt jaunu pirti, jo vecā ir jau simtgadīga. Taču bija šovs un citas darīšanas…,” žurnālam Privātā dzīve atklāj saimnieks.

Vairāk nekā gadsimtu veco dzimtas māju Matīšu pagastā viņš ikdienā dala ar mammu, jaunāko brāli un vecmāmiņu, kas te esot galvenā saimniece. Toties Jānis ir galvenais vīrietis mājās, viņa vārdam ir svars.

Meitenei, kas reiz ienāks Jāņa dzīvē pa īstam, no ierakšanās lauku darbos gan neesot jābaidās. “Ko tad es viņai liktu darīt? Zāģi nedotu un mežā nesūtītu, jo to man pašam patīk darīt,” saka saimnieks. Arī par varu virtuvē ar vecmāmiņu un mammu viņai, visticamāk, nebūšot jākonkurē.

FOTO: ieskats Jāņa saimniecībā!

Nopietnas attiecības viņu neinteresē

Atrast sievu – tāda nolūka viņam nemaz neesot bijis. Jānis to necenšas noliegt. “Es vēl esmu ļoti jauns. Jā, es gribu attiecības, bet pagaidām – bez solījumiem. Jūtu, ka divām no trim meitenēm šovā ir nopietnāki nolūki nekā man. Taču šobrīd vēl neesmu tam gatavs. Es tikai veidoju savu dzīvi, gribu stabili nostāties uz kājām. Zinu, ka bērnu man agrāk par 25 gadiem nebūs. Tā dara tikai āksti – sataisa bērnus skolas gados un tad knapinās pa dzīvi, no algas līdz algai,” uzskata viņš.

“Ja runājam par kāzām, man ir lielummānija. Es gribu īstas kāzas – vairākas dienas, kā Latgalē,” žurnālam Privātā dzīve stāsta Jānis. Naudu tām viņš nopelnīšot pats, jo no darba nebaidās, un nodarbošanos jau esot izvēlējies – prot galdniecības darbus un šobrīd strādā par zārcinieku.

Galīgu skaistuli mājās nevedīšot

Vēstuļu no meitenēm, kas gribētu veidot ar Jāni attiecības, šova jaunākajam dalībniekam bijis daudz. Trīs favorītes, kas ieradās pie viņa, lai cīnītos par saimnieces vietu, viņš izvēlējās galvenokārt pēc fotogrāfijām. “Tie ir muļķi, kas saka – izskatam nav nekādas nozīmes. Meitenei noteikti jābūt izskatīgai, taču ne ļoti skaistai. Es negribētu sev blakus baigo skaistuli, kurai galvā pilnīgs tukšums,” saka Jānis.

To, kura no trim potenciālajām saimniecēm viņam iepatikusies vairāk, skatītāji gan neuzzināšot līdz pat šova beigām. Šķiet, arī Jānis to vēl īsti nezina, jo pat tuvāko cilvēku padoms mīlas lietās neesot noderējis. Sarunā ar žurnālu Privāto dzīvi saimnieks tomēr atklāj kādu noslēpumu – nesen atļāvies būt romantisks un vienai no šova meitenēm ar kurjeru uz darbu aizsūtījis ziedus.

Nepatīk, ja sievietes pārmērīgi lieto alkoholu

“Man patīk balles ar īstām dejām, nevis tāda kratīšanās, it kā tu būtu pieslēgts pie elektrības,” viņš saka. Tāpēc nedēļas nogalēs Jānis sēžas auto un dodas uz tuvāku vai tālāku pilsētu, kur var izdejoties no sirds. “Esmu dzīvs piemērs tam, ka dejot var iemācīties jebkurš. Vidusskolas gados bija tā – ja uz skatuves iegrieztu akmeni, viņš būtu kustīgāks par mani,” stāsta šova dalībnieks.

FOTO: Jānis Šmits šovā Saimnieks meklē sievu

Īpašu prasību pret meitenēm viņam neesot. “Es pat neiebilstu, ja sieviete smēķē. Tāpēc jau viņa nekļūst par sliktāku cilvēku!” spriež Jānis. “Ar alkoholu gan esmu uzmanīgs. Kad braucu ar draugiem uz “tusiņu”, parasti esmu šoferis. Ja nākamajā dienā jāstrādā, es varu tusēt līdz četriem rītā, taču – nedzeru. Paņemu divus, trīs bezalkoholiskos aliņus – garšai,” savu nakts uzdzīvi komentē Šmits.

“Esmu dzirdējis, ka sieviešu alkoholisms ir daudz ļaunāks nekā vīriešu. Ja uzkāpj “uz korķa”, vairs netiek nost. Šobrīd tas ir ļoti aktuāli. Sadzeras un nevainību zaudē, kur pagadās,” pikti nosaka Jānis, kuram pēdējās attiecības izjukušas tieši alkohola dēļ. “Mums viss it kā bija labi – bija gan saskaņa, gan intīmajā dzīvē viss bija lieliski, taču viņa nevarēja lietot alkoholu. Kā bija viens malciņš par daudz, tā…,” atceras Jānis, kuru iepriekšējā meitene piekrāpusi. “Atkal uz tā paša grābekļa negribētos uzkāpt. Gribu satikt meiteni, kas ir sirsnīga, mīļa, prot izrādīt rūpes un būt uzticīga,” žurnāla Privātā dzīvē atklāj Jānis.

TOP komentāri

 • lita
  +1 +1 0

  lita

  Kaut kāds murgs! Pirmos divus raidījumus skatījos ar prieku, bet tagad??! Ko tad "saimnieks meklē sievu 4" būs jau 16gadīgi puišeļi, kas publiski mīlēsies ar šova dalībniecēm, kurām būs līdz 18, jo 18 un uz augšu jau ir pilngadīgas un tas jau būs pedofīlisms!! Uzskatu, ka tādā šovā ir jābūt kādiem vecuma ierobežojumiem!!!
 • Kurmis
  0 0 0

  Kurmis

  Tiesaam tas Jaanis veel ir loti zals un nenobriedis. Vinam galvaa nav nekaa nopietna un meiteneem dereetu vinam atspeeleeties...
 • mantinieks
  0 0 0

  mantinieks

  Ja "saimnieks meklē sievu", bet šis tikai ālējas, vai sievietes nevarētu viņu attiecīgi sodīt par mānīšanos???!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl