1 komentārs
Saderinājusies “Viņas melo labāk” aktrise Polačenko
TV3 publicitātes foto

Patīkamu notikumu privātajā dzīvē piedzīvojusi seriāla ”Viņas melo labāk” aktrise Alise Polačenko, kura pirmajās trīs sezonās atveidoja Jolantu. Aktrise pirms diviem gadiem pameta seriālu un Latviju, lai pārceltos uz dzīvi Helsinkos pie drauga Edgara Raciņa. Augusta sākumā pāris saderinājies.

”Bildinājums nenāca ātri, jo mēs tomēr jau piecus gadus draudzējamies. Tā ir laba lieta. Tas nozīmē, ka mēs esam pārbaudījuši viens otru un sapratuši, ka mēs varam gan baltās, gan nebaltās dienās būt kopā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš bildinājuma, protams, jūtos drusku citādāk – ir lielāka pārliecība par visu,” portālam Skaties.lv atzīst Alise.

Ar kāzu datuma izziņošanu pāris gan vēl nesteidzas.

Nesen aktrise viesojās Latvijā, lai piedalītos filmas ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”, kurā pati filmējusies, pirmizrādē.

”Atgriešanās Latvijā šobrīd noteikti nav aktuāla, jo man patlaban ir darbīgs posms tepat, Helsinkos. Tāpat joprojām mācos somu valodu,” stāsta aktrise.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl