Sadalītas Amerikas mūzikas balvas

Komentāri
Sadalītas Amerikas mūzikas balvas
5 Seconds of Summer. Foto: Reuters/ Scanpix

Pasniegtas Amerikas mūzikas balvas (AMA) gada veiksmīgākajiem izpildītājiem. Ikgadējā pasākumā, kas tiek rīkots jau vairāk nekā 40 gadus, šoreiz dominēja zēnu grupas un dziedātāja Keitija Perija.

Grupa One Direction tika atzīta par gada izpildītāju, kā arī saņēma atzinību labākās popa vai roka grupas un iemīļotākā popa vai roka mūzikas albuma kategorijās. Arī Keitija Perija saņēma trīs balvas – kā labākā sieviešu dzimuma popa vai roka izpildītāja un iemīļotākā pieaugušo mūziķe, kā arī gada singla apbalvojumu par dziesmu Dark Horse.

Tikmēr austrāliešu repere Igija Azīlija bija nominēta sešiem apbalvojumiem, no kuriem ieguva divus. Viņa tika atzīta par iemīļotāko hiphopa izpildītāju, bet viņas ieraksts The New Classic tika atzīts par labāko hiphopa albumu.

Gada jauno mākslinieku balvu saņēma austrāliešu puišu grupa Five Seconds of Summer. Bet apbalvojumu par labāko skaņu celiņu saņēma animācijas filmas Frozen dziesmu izlase.

Amerikāņu mūzikas balvu 1973.gadā iedibināja Diks Klarks kā alternatīvu Grammy balvām. AMA tiek pasniegtas dažādu žanru mūziķiem – popmūzikas un rokmūzikas, kantri, repa un hiphopa, soulmūzikas un R&B, alternatīvā roka, kā arī latīņamerikāņu mūzikas izpildītājiem. Zīmīgi, ka balvu ieguvēji tiek noteikti fanu balsojumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl