Sabiedrības dāmas pludmalē svin vispasaules šampanieša svētkus

0 Komentāru
Sabiedrības dāmas pludmalē svin vispasaules šampanieša svētkus
Publicitātes foto

Nedēļas nogalē pludmales klubā “Legend Beach” norisinājās starptautiskā “Moët & Chandon Grand Day”. Pasākums ilga 24 stundas, tā ietvaros pulcējot šampanieša nama draugus un Latvijas slavenības, lai kopīgi paceltu šampanieša glāzes vispasaules tostā.

Šampanieša balle norisinājās vairāk nekā 80 valstīs – sākot no Honkongas līdz Laosai, no Ženēvas līdz Monreālai. Dienas garumā pasākumos visā pasaulē bija dzirdami neskaitāmi dzirkstoši tosti.

Ballītei bija īpašs ģērbšanās stils – balta krāsa, ikviens pasākuma viesis bija ievērojis rīkotāju ieteikumu ierasties tieši šīs krāsas apģērbā.

Dāmas baudīja šampanieti, pozēja fotogrāfiem, guļot zelta krāsas vannā, un nodevās saviesīgām sarunām.

Pasākuma vadītāja ādā iejutās sieviešu siržu lauzējs, dziedātājs Markus Riva, kurš lēdijām dāvāja arī pāris dziesmas savā izpildījumā.

Vairums daiļā dzimuma būtnes ieradās vasarīgās kleitās, bet dažas priekšroku deva bikškostīmiem, kā nekā elegance nekad neiziet no modes.

Viesu vidū bija modes blogere Alīna Kellere, dizaineres Dace Bahmane, Viktorija Joniene, Jūlija Lopatina, Anna Ledskalniņa, juriste Liene Stūraine un dziedātāja Olga Asmikoviča.

0 Komentāru