Ryga publisko pikanto dziesmas Tits video

0 Komentāru
Ryga publisko pikanto dziesmas Tits video

Grupa Ryga laidusi klajā singla Tits videoklipu, kurā tiek cildinātas sieviešu krūtis, informē grupas menedžere Guna Stahovska.

Šis ir pirmais grupas videoklips un tiek publiskots grupas Ryga gada dzimšanas dienā kopš pirmās kopā sanākšanas reizes, kad grupas Ryga līderis un arī grupas Dzelzs vilks bundzinieks Mārcis Judzis izveidoja komandu, lai radītu mūziku teātrim.

Dziesma Tits ir vēstījums visai cilvēcei. Pēc mūziķu domām, līdzās tādām ekoloģiskām vērtībām kā meži, ūdens un ozons no citplanētiešiem jāsargā arī planētas vissievišķīgākais elements – Zemes sieviešu krūtis.

Mūzikas video filmēšana norisinājās augusta beigās un septembra sākumā. Tajā piedalījās arī slavenais lietuviešu teātra režisors Oskars Koršunovs, kurš pagājušajā sezonā Dailes teātrī iestudēja Latvijā popularitāti ieguvušo Mariusa Ivaškjaviča lugu Izraidītie. Un tieši šai izrādei Mārcis Judzis, piedaloties arī Rihardam Lībietim, veidoja mūziku. Rezultātā – izveidojās grupa Ryga, kas pirmo publisko koncertu sniedz šovasar festivālā Laba Daba. Grupa joprojām piedalās izrādēs, un mūzika ir nominēta šā gada Spēlmaņu nakts balvai par labāko mūziku izrādei.

Jaunā mūzikas video režisori ir Inese Veriņa un Mārcis Judzis, operators Dainis Juraga, māksliniece Alise Šaburova. Grupas Ryga sastāvu veido Mārcis Judzis (bungas un balss), Rihards Lībietis (ģitāra), Ervings Znotiņš (sintezatori), Armands Butkēvičs (basģitāra).

0 Komentāru