Rudenī Rīgā koncertēs Liza Stensfīlda

Komentāri

4. novembrī Eiropas turnejas laikā Arēnā Rīga viesosies britu soulmūzikas dziedātāja Liza Stensfīlda (Lisa Stansfield), informē Makroconcert.

Vislielāko popularitāti Liza Stensfīlda piedzīvoja deviņdesmitajos gados, kad virkne viņas iedziedāto singlu un albumu regulāri atradās mūzikas topu virsotnēs gan Eiropā, gan Amerikā un nopelnīja vairākas Grammy nominācijas un Brit awards balvas. Pirmos panākums dziedātājai atnesa dziesma All Around The World, vēlāk tai sekoja hiti Real Thing, Change, Never, Never Gonna Give You Up, People Hold On un daudz citu.

Uz laiku atkāpjoties no muzikālās daiļrades, Liza Stensfīlda nopietni pievērsusies arī aktrises karjerai. Viņa filmējusies gan britu seriālos, gan pilnmetrāžas filmās (tai skaitā filmā he Edge of Love kopā ar Keiru Naitliju un Sjennu Milleri), gan kāpusi uz teātra skatuves slavenajā izrādē Vagīnas monologi.

Kopumā Liza Stensfīlda izdevusi septiņus studijas albumus, no kuriem pēdējais ar nosaukumu Seven iznācis šogad. Koncertā Rīgā dziedātāja izpildīs savas vispopulārākās dziesmas, kā arī iepazīstinās ar mazāk dzirdēto jaunāko veikumu.

Biļetes uz koncertu jau iespējams iegādāties Biļešu Servisa tirdzniecības vietās. To cena no 30 līdz 70 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl