Komentāri

Kanādiešu mūziķis un daudzu meiteņu mīlulis nupat kļuvis vēl mīlētāks – nedēļās nogalē pie kāda naktskluba ieejas Londonā viņš katrai meitenei pasniedza skaistu, smaržīgu rozi.

Atrodoties kādā no lielajām Eiropas pilsētām, gandrīz ikviens ir pieredzējis puķu tirgotāju uzbāzību – baudot vakariņas romantiskā divvientulībā, pie galdiņa noteikti piestāj kāds ar rožu klēpi apkrāvies censonis, kurš mēģina pārliecināt puisi iegādāties meitenei rozi, varbūt pat trīs… “Nē, nē, paldies, būs jau labi tāpat,” meitene parasti mēģina atvairīt šo piedāvājumu, lai pēc tam visu atlikušo vakaru nebūtu jāstaipa apkārt metru garais rozes kāts, bet tai pat laikā ir nedaudz sarūgtināta, ka puisis tomēr neuzstāj un nenopērk viņai to sasodīto puķi.

Ja pasaulē ir kāds vīrietis, kurš nebaidās izrādīt savas jūtas ar ziedu palīdzību, tas ir Džastins Bībers! 22 gadus vecais dziedātājs pēc uzstāšanās O2 arēnā Londonā iegādājās veselu klēpi daudzkrāsainu rožu no kāda ziedu tirgotāja, un izdalīja baltās, rozā un sarkanās puķes visām meitenēm, kas drūzmējās pie naktskluba ieejas, kurp Bībers devās pēc sava koncerta.

Ak, cik viņš tomēr ir romantisks!

Video

Lasi vēl