Komentāri

Britu dziedātāja un stila ikona Rošīna Mērfija (Roisin Murphy) 11. jūnijā uzstāsies Kalna parka brīvdabas estrādē Viļņā, kas būs mūziķes vienīgais koncerts Baltijā, informē koncertaģentūra FBI.

Dziedātāja Viļņā koncertēs sava jaunākā albuma Hairless Toys popularizēšanas koncerttūres ietvaros. Ieraksts tapis pēc astoņu gadu pauzes, un mūziķe koncertā izpildīs gan jaunāko materiālu, gan hitus no iepriekšējiem albumiem, tostarp grupas Moloko dziesmas.

Pateicoties savai īpašajai balsij, R. Mērfija tiek uzskatīta par vienu no neparastākajām vokālistēm mūzikas pasaulē. 2004. gadā viņa ierakstīja albumu Ruby Blue, 2006. gadā Overpowered, bet šogad, pēc ilgāka pārtraukuma, izdos savu jaunāko darbu – Hairless Toys.

Dziedātāja atklāj, ka ilgi gaidītajam albumam par iedvesmu kalpojusi režisores Dženijas Livingstones (Jennie Livingston) dokumentālā filma Paris Is Burning, kas veltīta Ņujorkas underground kultūrai 80. gados. ”Arī albumā es centos radīt šo mazo pasaules sajūtu, kas ļauj justies piederīgam noteiktai domugrupai, kas mīl tieši tādu pašu mūziku kā tu pats,” jauno albumu raksturo R. Mērfija.

Biļetes ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv, cena no 39 eiro.

Koncertu organizē koncertaģentūra FBI un Live Nation.

Lasi vēl