12 komentāri
Romantiski FOTO: ”Netīro deju” Lauma internetā atradusi īstu mīlu
Privātais arhīvs

Gadu pēc filmēšanās mīlas spēlē ”Netīrās dejas” sakārtojusies simpātiskās Laumas Anšmites privātā dzīve. Meitene internetā iepazinusies ar kādu jauku puisi un romantiskās kopbildes atrāda arī Skaties.lv lasītājiem.

Kā Skaties.lv atklāj Lauma, mīļoto viņa satikusi internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tā arī tas viss aizsākās. Kopā esam neilgu laiku,” stāsta Lauma. Viņa gan nevēlas atklāt, vai uguntiņa iedegusies kādā no iepazīšanās vietnēm vai saruna uzsākta ”Facebook”.

Puisis nav ”Netīro deju” fans – Laumā viņš saskatījis vienkārši jauku meiteni, ne TV zvaigzni.

”Viņa vārdu gan pagaidām negribu atklāt,” tā Lauma. Lai arī dzirksts starp abiem uzliesmojusi nesen, tā ir varen spēcīga. Pāris teju ik dienu pavada kopā, dodoties lielākos un mazākos izbraucienos pa Latviju, kuru laikā top jaukas kopbildes.

Foto: Lauma un viņas mīļotais

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl