Romanovskis un Rozīte-Krištopane svin 4. maiju un fotografē “selfijus”

Pievienot komentāru
Romanovskis un Rozīte-Krištopane svin 4. maiju un fotografē “selfijus”
Foto: ekrānšāviņš

Radio Star FM radio balsis Jānis Romanovskis un Maija Rozīte-Krištopane atklāj, ka svin Brīvības svētkus maijā un piedalās svētkiem veltītā aktivitātē – iesūta savus pašportretus, lai izveidotu svētku albumu kopā ar citiem dalībniekiem.

”Daudz kas ir pamainījies pēdējos gados, kā es uztveru šos svētkus. Nu jau mazliet ar pienākuma apziņu bērniem stāstīt par Latvijas vēsturi, audzināt patriotismu, jo kas gan cits, ja ne vecāki, to darīs,” skaidro Radio Star FM radio balss Jānis Romanovskis. Šogad ar ģimeni – sievu un bērniem – viņš grasās doties piknikā.

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Arī Jāņa kolēģei Maijai Rozītei-Krištopanei Brīvības svētki ir īpaši. ”Es pat atceros 1990. gada 4. maiju. Man tobrīd bija seši gadi. Pat tajā laikā, pat bērnam esot, saviļņojošā sajūta, ko mēģināja skaidrot arī vecāki, manuprāt, ir tupinājusies visus nākamos gadus,” atklāj Maija Rozīte-Krištopane, ”tas ir tāds aizkustinošs datums, domāju, kā katram latvietim, arī manā ģimenē.”

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

”Valsts svētkos, kas iekrīt novembrī – gan Lāčplēša dienā, gan Neatkarības dienā – laikapstākļi ne vienmēr ir labvēlīgi, lai būtu tā ļoti pie dabas,” tā Jānis Romanovskis, ”savukārt 4. maijs, manuprāt, tiešām ir diena, kad sevī vajag ielaist šo te svētku sajūtu un patriotismu.”

Bez Tabu kļuva par aculieciniekiem, kad abas radio balsis fotografēja “selfiju” jeb “pašīti”, lai to nosūtītu Brīvības svētku kopalbumam. MTG Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Ginta Bormane aicina arī citus iesūtīt savus pašportretus jeb “selfijus”. ”Esam saņēmuši jau Maijas un Jāņa bildes. Arī citi – droši sūtiet vienu, divas, vairākas bildes kopā ar mammu, draugiem, piknikā, mežā. Fiksējiet savas sajūtas un sūtiet mums.”

“Selfijus” var sākt sūtīt jau tagad. Visas fotogrāfijas tiks apkopotas portālā Skaties.lv un ne tikai virtuālajā albumā. No iesūtītajām  bildēm tiks izveidoti divi grāmatu eksemplāri – viens tiks dāvināts jaunajam Valsts prezidentam, bet otrs eksemplārs – Latvijas Nacionālajai bibliotēkai.

Bildes vari pievienot šeit!

Video