Robijs Viljamss Lieldienas pavadīs Rīgā

Komentāri
Robijs Viljamss Lieldienas pavadīs Rīgā
Foto: EPA/ LETA

Otrajās Lieldienās, 6. aprīlī, Arēnā Rīga uzstāsies dziedātājs Robijs Viljamss (Robbie Williams), kurš ir komerciāli veiksmīgākais solomākslinieks Lielbritānijas vēsturē.

Arēnas Rīga durvis apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta iesildītājas būs māsu trio no Zviedrijas – grupa Baskery, meitenes uz skatuves kāps 19.30. Robija Viljamsa uzstāšanās sāksies aptuveni 20.30.

Kā ziņots, koncerts tika izpārdots jau pirms vairākiem mēnešiem. Šobrīd Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv ir pieejamas dažas pēdējās vietas, neizpirktās biļešu rezervācijas. Cena – 99 eiro. Sekojiet arī Koncertaģentūrai FBI sociālajos tīklos Facebook un Twitter, kur regulāri tiek publicēta aktuālākā informācija par koncerta biļetēm!

Let Me Entertain You koncerttūre startēja 25. martā Madridē. Mūziķis jauno turneju paziņoja ar vārdiem: ”Elle ir prom, un debesis ir klāt. Es dodos jaunā turnejā!”.

Robijs Viljamss tiek dēvēts par vienu no labākajiem izklaidētājiem. Britu laikraksts The Guardian par Robija koncertiem raksta: ”Ja kāds uz skatuves spēj sagādāt vēl vairāk jautrības par Robiju, mēs gribētu to redzēt. Bet pagaidām – viņš ir Karalis!”.

Robijs Viljamss ir komerciāli veiksmīgākais solomākslinieks Lielbritānijas vēsturē.

Lasi vēl